• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Rolnik551
      Witam byk roczny zrobił coś z nogą wygląda jakby zerwał ścięgna nie jest raczej złamana wstawać wstaje kilka razy na dzień nie staje na nią co zrobić jest tak od miesiąca i nic się nie poprawiło 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
    • Przez simental10
      Witam, mam problem z opasami w wadze 400 kg a mianowicie nie chcą jeść zielonki !!! W poprzednim roku gdy mieli około 120 kg tak się zajadały, że aż bałem się im dawać żeby brzuchy ich nie rozbolały. A w tym roku nic ! , od początku sezonu nic ! Dziś przywiozłem im świeżej zielonki z czerwonej ładnej koniczyny wrzuciłem do żłobu a tu nic, obwąchały i nawet nie dotknęły przez cały dzień to ospę tylko zjedli + sanbull i koncetraty na apetyt. Co zrobić ? jest ich 7 : 1 sm , 2 mm , 2 biało czerwone, 1 hf ,1 hl bardzo ładnej budowy tylko w tym problem iż same kości! A 3 dni temu jak wykaszałem kosą rów i brzeg podwórka to jak im dałem same chwasty to zabić się chcieli jeden przed drugim ! Sąsiad ma gorsze bydło a stare siano daje i zielonkę i jedzą a tu nie ! w czym problem? pomoże ktoś ? strasznie chude są .
    • Przez Mateusz2111
      Witam ile utrzymam byków od 80kg do około 800kg na 20ha kukurydzy, przed kuku bedzie zyto na kiszonke klasa ziemi 4
    • Przez tymtus
      Co sądzicie o kastracji bydła mięsnego? W Europie nie jest to rozpowszechnione, ale prawie cała reszra świata jednak stosuje tą metode, pozwala to na o wiele tańszy koszt wyprodukowania wołowiny, oraz zmiejsza szanse kazirodztwa, oraz ułatwia prace nam, rolnikom. Bardzo wygodna jest metoda bandingu, która polega na zakładaniu specjalnych gumek na moszne cielaka, po czasie jądra po prostu odpadają. Zestaw do takiego zabiegu, to koszt 50zł, jest dostępny w polsce, chociaż z samą praktyką bandingu się nie spotkałem. Co Wy o tym sądzicie?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.