Xerkses

Którym pługiem będzie lżej orać

Polecane posty

Xerkses    6

Mam zamiar kupić pług i zastanawiam się czy lżej będzie szedł pług czteroskibowy o rozstawie korpusów 40 cm czy pięcioskibowy o rozstawie 30 cm.

danielhaker    1368

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtekkmc    4
Witam, mam do wyboru Akpila KM 80 3+1 oraz Unia Ibis L Long 3+1, co byście wybrali ? pługi mam do kupienia w tych samych pieniądzach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Zixov
      Witam mam pług do orania z metalowym kółkiem i okleja mi sie sniegiem wiec cały czas trzeba wychodzć i mlotkiem snieg odbijac mam pytanie jest jakis szybki sposób zeby okleić albo coś takiego jakąś gumą?. Mam zamiar odciąć bieżnik od starej opony i jakoś go przymocować do kółka lecz nie wiem czy bedzie najlepiej śruby jakies czy nity. Robił lub widział ktos cos takiego kiedyś
    • Przez Narko
      Prosze o orietacyjna wycene pluga Huard TR65 na podstawie zdjec. 

• Przez JD1052
      Witam, czy ktoś remontował/tulejował obrotnice w starym kvernie? Czy tam siędza tylko tuleje czy też jakieś łożyska? Rozebrałem ze swojego pługa i istniała tylko tylnia tuleja z tworzywa a przedniej w ogóle nie ma.. Czy z przodu ma być taka sama? I ewentualnie gdzie da sie to kupić bo narazie nic nie znalazłem, czy trzeba dorabiać i z jakiego materiału najlepiej?

• Przez MF6180Dynashift
      Witam. Potrzebuję specyfikacji, ustawień zab. NonStop, wymiary od dłuta do ramy itp. pługa RabeWerk Star Avant Xd IV. Ktoś coś posiada. 
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam, chce zakupić nowy pług który by był kompatybilny z John Deere 6140R. 
      Ukształtowanie terenu głównie równy z nielicznymi wzniesieniami. 
      Klasa ziemi lekka 3-5, głównie przewaga 4, 5. 
      Zastanawiałem się nad Kverneland 4x50 obrotowy. 
      Ale może porwać się na 5 ? Dało by rade ?
      Proszę o pomoc, może jakieś konkretne modele pługów ? 
      Z góry dzięki i pozdrawiam. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.