Skocz do zawartości
Xerkses

Którym pługiem będzie lżej orać

Polecane posty

Xerkses    3

Mam zamiar kupić pług i zastanawiam się czy lżej będzie szedł pług czteroskibowy o rozstawie korpusów 40 cm czy pięcioskibowy o rozstawie 30 cm.

danielhaker    1133

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

SPRZEDAM:

ROZRZUTNIK DWUOSIOWY

KOMBAJN ANNA

SADZARKA DO ZIEMNIAKÓW

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtekkmc    3
Witam, mam do wyboru Akpila KM 80 3+1 oraz Unia Ibis L Long 3+1, co byście wybrali ? pługi mam do kupienia w tych samych pieniądzach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Ist
      Stałem się ostatnio na wpół szczęśliwym posiadaczem Kvernelanda na okrągłej ramie. Niestety nie mam w nim przedpłużków ani scinaczy. Niemoge nigdzie w okolicy dostać mocowania scinaczy (w odkładnicy nie ma dziur do przykręcenia mocowania), zna ktoś może jakiś sklep internetowy w którym można takowe dostać? Potrzebuję do niego również lemiesze z dłutem. Czy warto zakładać kroje talerzowe? Czy przedpłużki pasowały by do orki z dużą ilością resztek(ścięta słoma, poplony)?
    • Przez wysos
      muszę wymienić wszystkie elementy robocze w moim pługu, zastanawiam się na jaką firmę postawić? czy lepsze będzie molbro czy unirol, a może jakaś inna firma robi dobre zamienniki, jak macie jakieś doświadczenie  proszę o rady. dodam że rocznie pod pług idzie ok 35-40ha różnego rodzaju ziemi od piasków jak na pustyni do gliny jak na cegły
    • Przez Andre8989
      Witam! chcę zakupić pług do ciągnika 90 KM, ma być to pług używany. Jakiej firmy waszym zdaniem byłby najlepszy?
    • Przez Gero
      Witam wszystkich. Mam zamiar kupic zetora 7540. Większość ludzi sądzi że ciągnik ten ma 75 KM, niektórzy natomiast sądzą że ma 71 KM. Zastanawiam się nad sprzętem do tego ciągnika. Czy ciągnik ten da radę agregatowi uprawowo-siewnemu 2.7m?
      Zastanawiałem się też nad pługiem 4-skibowym U170P firmy STALTECH.
      Charakterystyka techniczna pługa U170P:
      Liczba korpusów [szt.]
      4
      Rozstaw korpusów [cm]
      83
      Szerokość korpusu [m]
      0,35
      Szerokość robocza [m]
      1,40 - 1,50
      Głębokość orki [m]
      0,30
      Zapotrzebowanie mocy [KM]
      60 - 75
      Masa [kg]
      450
      Strona z tym pługiem
      Czy ktoś z państwa dysponuje takim sprzętem i mógłby mi doradzić czy dla tego ciągnika te maszyny nie są za duże? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
    • Przez tom446
      Jaki pług do New Hollanda t5060 o mocy 106km

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.