Skocz do zawartości
tomsel

claas senator ciezko opuszczanie hederu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
tomsel    0

Witam. mam problem z moim claas senatorem. mianowicie chodzi o opuszczanie hederu. olej hydrauliczny jest. podnoszenie ok a opuszczanie masakra.. w czasie jazdy prkatycznie nie da sie opuscic... czy to wina rozdzielacza czy pompy?

jeszcze takie dziwne pytanie o gdy ogladam filmy senatora na youtube to wiekszosc ma opuszczanie dzwignia do przodu. w moim od poczatku opuszczanie motowidel czy hederu bylo dzwignia do tylu. a Wy jak macie?

post-218203-0-22040400-1508256305_thumb.jpg

Edytowano przez tomsel

Wiadomość z agroFakt.pl

Uziu92    1894

więc pewnie przewody odwrotnie do rozdzielacza podłączone

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

tomsel    0

hmm zdjalem dzis pokrywe od rozdzielacza i raczje przewody sa tak wygiete ze nie da sie ich podlaczyc inaczej... to ze kiepsko opuszcza moze byc wina rozdzielacza ale ze podnoszenie/opuszczenie motowidel i hederu jest odwrotnie to gdzie szukac przyczyny?

tomas318    0

Witam raczej wina rozdzielacza bo jak podnosi dobrze to pompa jest wporzadku moge symbol rozdzielacza lub tegpo clasa bo nie pamietam czy taki naprawialem 

tomsel    0

656021  chcoiaz w katalogu jest 65605 1 656012 cos takiego jak ten

540x405_rozdzielacz-hydrauliczny-claas-m

Edytowano przez tomsel

Laakiluk    2
trochę po czasie ale u mnie w senatorze do siebie opuszczam do przodu podnoszę ☺ i jest ok

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez marek2012r
      Witam. Czy posiada ktoś może schematy instalacji elektrycznej Claas Dominator 106 w formacie pdf? Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Szymek889
      Witam, posiadam kombajn claas dominator 80, mam problem z nierównym podnoszeniem heder tzn widać że pierwszy podnosi siłownik z prawej strony po chwili dopiero lewy przez co heder jest przekoszony, tak samo dzieje się też z podnoszeniem motowideł najpierw podnosi się z prawej strony dopiero po chwili z lewej. Nie mam pojęcia gdzie leży problem. Czy może być to rozdzielacz? Miało by to związek z hederem i motowidłmi?? 
    • Przez madcap
      Witam potrzebuję schematu elektrycznego do dominatora 76 głównie chodzi mi o schemat podłączenia czujników indukcyjnych obrotu wałów.

za pomoc z góry dziękuję
    • Przez Robert695
      Witam forumowiczów.
      Mam problem ze swoim dominatorem 86.w poprzednim sezonie wymieniłem pas jezdny do już plutna wyszły na górę.problem pojawia się i przed wymianą.Polega na tym że gdy przyspieszacz jest prawie na maxa to slazga mi się pas od jazdy.wariator mechaniczny ten na sprężynie obstawiam za sprawny.Chce przyjrzeć się hydraulicznemu.ale zeby na darmo nie rozbierać. To pytam czy ktoś wie jakie cisnienie powinno być podane na ten wariator.
      Na kołach widać że pad ciągnie cały czas brzegami, czyli tak jak ma być.
      Proszę o jakieś wskazówki.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.