Skocz do zawartości
News
adam1996

podłączenie samopoziomowania tur mailleux

Polecane posty

adam1996    0

witam jakiś czas temu nabyłem ciągnik case z turem i mam teraz pytanie odnośnie samopozimowania jak powinno być ono połączone z siłownikami wychylającymi dołączam zdjęcia aby łatwiej się zrozumieć 

czy powinno być połączone bliższe ciągnika z górnym czy dolnym ? 

post-154116-0-54824300-1507548751_thumb.jpg

post-154116-0-32761600-1507548771_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

koper88    31

Wyobraźnia mi podpowiada że przednie wyjście małego silownika musisz podpiąć pod górne wyjście silownika od przechyłu. Nawet jak działanie będzie odwrotne to trzeba będzie tylko zamienić przewody więc do dzieła

Jeśli fabrycznie są zamontowane te siłownik to powinny być podłączone. U mnie są podpięte do rurek gdzie idą do na dwa siłowniki.

tymek9301    0
(edytowany)

Dołączam się do tematu tylko mam trochę inny problem.

Posiadam ładowacz Mailleux MX 100 1998r przy John Deere 6110. 

Mianowicie od pewnego czasu przy zasterowaniu opuszczania ładowacz pomału i z dużym oporem silnika się opuszcza. Nie zamyka mi krokodyla i i łyżki z ładunkiem i również jest opór na silniku

Dodam że jest dodatkowa sekcja na elektrozaworze. Ma też funkcje pch samozpoziomowanie ładowacza. Jak sprawdzić co jest nie tak? Rozdzielacz jest dobry, był sprawdzany na maszynie. Proszę o wskazówki, najlepszy byłby schemat  budowy hydraulicznej tura

IMG_20171227_131815.jpg

IMG_20171228_144224.jpg

IMG_20180109_153558.jpg

IMG_20180109_153603.jpg

IMG_20180127_130933.jpg

IMG_20180127_130959.jpg

Edytowano przez tymek9301

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Karol123456
      Cześć,
      Zakupiłem ładowacz czołowy john deere 640a do mojego ciągnika 6200 i mam pytanie odnośnie poprawnego podłączenia hydrauliki. W ładowaczu zastosowany jest rozdzielacz z linią ls, tylko w ciągniku nie mam zamontowanego "bloku zaworowego PowerBeyond" czy jakoś tak. Dodatkowo w rozdzielaczu jedna z sekcji ciężko działa (ciężko przesuwa się suwak w rozdzielaczu) i nie wiem czy nie będzie taniej/lepiej kupić nowy rozdzielacz z joystickiem za ok 1000 zł i podłączyć go normalnie bez sterowania? Czy lepiej jednak kupić https://www.olx.pl/oferta/blok-zaworowy-dystans-john-deere-al161388-do-ladowacza-czolowego-CID757-IDrGBE5.html i poprawić/zregeneorwać rozdzielacz? A może ktoś ma do sprzedania ten PoweBeyond?

• Przez Atari
      Witam, mam problem z 3 sekcją w tym turze. 
      Otóż po podaniu napięcia na cewkę zawór nie przestawia się na 3 sekcję. Wykręciłem cewkę i sprawdziłem ją śrubą i trzyma mocno po podaniu  napięcia. Wodzik w rozdzielaczu też pływa swobodnie góra dół. gdzie może leżeć przyczyna awarii? W załączeniu zdjęcie rozdzielacza.

• Przez F3rdek
      Witam. Od dłuższego czasu rozglądam się za turem do mojego Ferdka. Mój fundusz to około 6tyś zł. Prosił bym o polecenie mi jakiegoś  godnego modelu (najlepiej linki).
      2 sprawa to pytanie nurtujące mnie od dłuższego czasu, mianowicie czy krokodyl do obornika nadaje się także do bel siana i słomy. Zależy mi na turze 3-sekcyjnym do którego będę mógł takowy założyć. Pozdrawiam.
    • Przez KrowieBieszczady
      Siemanko 
      Czy ktoś z was używa może tego typu osprzętu jak na załączonym filmiku i mógłby napisać jak się to sprawuje? Dodam, że bardziej mi chodzi o wożenie siana, a kicha to sporadycznie ze względu na mniejsza powierzchnie styku niż w tradycyjnym chwytaku  

• Przez witek99
      witam.
      jestem przed kupnem ładowacza czołowego do ciągnik ursus 4512, i nie wiem jaki wybrać (napewno nie chce firm METAL-FACH ani METAL-TECHNIK).
      jaki ładowacz polecacie do tego ciągnika musi być 3sekcyjny i dobrze by było aby miał joystick.dodam ze mam małe gospodarstwo a tur będzie używany do załadunku obornik i do zawożenia i owijania sianokiszonki w liczbie 100 szt

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.