Skocz do zawartości
News
ktomek154

Topliner 4075 H instrukcja obsługi i katalog cześć

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

lech1232    0

topliner 4075 hts i instrukcje i katalog tylko instrukcja po niemiecku a katalog niemiecki i angielsku i do hedera 6m mamy ten kombajn kilka lat elektrykę mam w jednym palcu jak coś to służę pomocą w sumie na instrukcji pisze topliner 4075 H

Edytowano przez lech1232

viperwlkp    86
a wiesz może ile wychodzi obrotów na przystawkę do kukurydzy ? model 4075

Mateoo1213    0
Napisano (edytowany)

Witam, mógł byś podesłać instrukcję i katalog do toplinera 4075hts?  Będę bardzo wdzięczny :D

Edytowano przez Mateoo1213
Literówka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sbastian19891411
      witam mam kilka pytan odnsnie deutz dx 85  od niedawna posiadam ten cignik jakie  sa wasze opinie ?? no i  moje ptania sa nastepujace 
      1 gdzie jest czujnik temperatury silnika bo cos mi gar skacze  raz  na maxa raz nisko wiec musze to poprawic 
      2 szukam czujnika powietrza  i nie widze nigdzie  
      3  wlew oleju do skrzyni i miarka poziomu 
      4 jakie tam sa hamulce bo zbiorniczka z plynem nie widze nigdzie 
      5 gdzie jest recznt hamulec 
       6 do czego sluzy pedal po prawej stronie naprzeciwko biegow  wciskany noga 
       7 za konsola od podnosnika jest mala raczka do czego  ona jest znajuje si w prawym tylnym rogu  
       dziekuje za wszelkie informacje 
    • Przez BartoszWitusik
      Mam pytanie o ten "komputerek" na lewo od kierownicy ten niżej jak na zdjęciu. Hodzi mi o to do czego służy i jak go włączyć (bo u mnie w deutzu nic się na nim nie pokazuje) czy na nim można sprawdzić motogodziny?

• Przez Mateusz321
      witam. kupuje bizona fahr m_750 i chciałbym sie dowiedziec o jego wadach i zaletach. oraz jaki jest dostep do czesci
    • Przez Bzyk333
      Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Poszukuję od pewnego czasu ślimaka dolnego, do podajnika ziarnowego, ponieważ w moim kombajnie pękł i został zespawany (niestety krzywo). Lecz znalezienie go nie jest takie proste i póki co jestem skazany na serwis. Jeżeli ktoś posiada taki ślimak lub namiar na składnice gdzie dostanę go w rozsądnych pieniądzach, prosiłbym o kontakt. Pozdrawiam 
    • Przez arniormo
      Witam wszystkich mam takie pytanie małe gdzie moge dostać części do tego kombajnu sita,żmijki.części silnika a także łańcuch podajnika ziarna stalki na bagnety itp. ??