rafalrafal

case cs 86 pilna pomoc odpalanie

Polecane posty

rafalrafal    1

Witam wszystkich, proszę was o pilną pomoc mam problem z casem a mianowicie strasznie ciężko odpala i na zimnym i na ciepłym i dodatkowo przykopca na czarno ale nie czuć braku mocy, dodam że wtryski już zrobiłem, pompa przeglądnięta, rozrusznik po regeneracji, pompka zasilająca nowa układ paliwowy przedmuchany. Brak mi już pomysłów, ciężko go teraz odpalić a co dopiero jak będzie mróz. dodam tylko że musi długo kręcić tzw. łęh łęh łeh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalrafal    1

dzięki za szybką odpowiedź, na prostowniku jest tak samo a rozrusznik był regenerowany 4 miesiace temu

 


dodam jeszcze że na samostarcie odzywa się odrazu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec1997    30

Jak na samostart pali to tak jakby coś z układem paliwowym było nie tak.

Ps.sprawdź też kompresję tak jak kolego wyżej pisze

Edytowano przez pawelec1997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalrafal    1

mam go pół roku, na początku palił od strzała , jedynie gdy się mocno zagrzał to palił ciężej, a ostatnio coś mu się właśnie powaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dakota    112

A może sprawdź jeszcze filtry powietrza, może się trochę przytkaly i też może być taki problem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Jeżeli napisałeś ze na gorącym ciężko kręci to znaczy, że coś w silniku chyba "puchnie " stąd problemy z odpaleniem na zimnym, bo brakuje kompresji. . Nie przegrzales go przypadkiem?


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Rozrusznik kreci lekko czy ciezko bo ja 2 razy robilem rozrusznik i po drugiej naprawie kreci lecoutko i ciagnik odpala od strzala a wczesniej wlasnie krecil slabo i nawet katem nie szlo odpalic ciagnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalrafal    1

zamówiłem miernik więc zobaczymy za pare dni ale dzisiaj jeszcze zauważyłem że śliwi ropa po śrubie mocującej  do kadłuba, czy możę mieć to wpływ, może pompa łapie lewe powietrze?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7956

Układ wtryskowy musi być 100 procent szczelny, zeby go wykluczyć, najprosciej zrobić kroplówkę grawitacyjnine do pompy z jakiegoś baniaczka. Tak wyeliminujesz nieszczelnośc czy usterkę w ukłądzie niskiego ciśnienia, lub jak kto woli zasilania paliwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj