Aldi

Agro Show 2009

Polecane posty

martina    39

Kurde... Ja nie mogłam przyjechac bo sąsiad sie mi żenił :) I na wesele poszłam :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

witam

Jakie w tym roku będą atrakcje??? ma ktoś może jakiś wstępny harmonogram lub coś w tym stylu... Z tego co widze to będzie dość dużo nowości na wystawach... Tylko kombajnów raczej bądzie mało, bądź też nie będzie żadnych nowości w tym kierunku... :)

A co do parkingu to nie jest wcale płatny, strzeżony to też on nie jest, ale jak motorem to i przy ToiToi'ach można zaparkować i nie ma obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyrosz    2

Wczoraj na stronie Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych dodano interaktywny plan wystawy ,prosze oto on:PLAN WYSTAWY

Więcej informacji na stronie: KLIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyrosz    2

Ja w Poniedziałek na pewno nie.A co do wystawy John Deere polska już prezentuje swoje nowości które będą na Agro Show aby zobaczyć wystarczy wejść na stronę John Deere KLIK i kliknąć w baner i podać email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumaq23    5

mi akurat osiemnastka wypada ale moze w piatek sie uda wpasc bo niedizela juz razcej odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moro    0

Ja będe na 90% w sobote.


Jak ktoś jest z zachodniopomorskiego to pisać na pw. Pozdro dla użytkowników new hollanda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

a ma ktoś kartkę z lemkena a agro show i ma odpowiedzi??tą z jakiejś gazety rolniczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol924   
Gość karol924

Ja będe na pewno, szkoła organizuje wyjazd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Ja będę na pewno :) Pewnie sobota albo niedziela ale raczej stawiałbym za niedzielą :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

A ja będę w niedziele.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olus    0

Ja też będę, z jednej strony bo muszę a z drugiej strony bo fajnie będzie zobaczyć co tam dzieje się w rolnictwie :)

 

nie wiem czy widzieliście ostanie informacje na stronie jelonka o dodatkowej zabawie przeznaczonej specjalnie dla was ale w wyniku pewnych zmian również dla innych zwiedzających:

 

https://secured.deere.com/pl_PL/httpscontent/agro_show.html

 

Dodatkowo na pewno znajdzie się specjalne miejsce dla was jeżeli będziecie chcieli spędzić u nas więcej czasu, oczywiście bez przymusu :) Jeżeli będziecie mieli jakiekolwiek pytania jesteśmy do waszej dyspozycji :) W końcu będzie miło was poznać :) Możecie wypytać się w recepcji o mnie. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania proszę o PW

 

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na 80 % będę w niedzielę, z bratem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ja się wybieram w piątek. bo chcę jak najwięcej pooglądać a w ten dzień to liczę że mało osób będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3867

a ja mam biznes przy agroshow - potrzebuje kupić 25 kostek słomy tak zeby mi ktoś przywózł do Bednar najlepiej na wtorek 22 września


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Może być ciężko z tą kostką na 22. Będzie jakieś stoisko AF? :) Ja będę na 100% w niedzielę. Trzeba było by gdzieś się spotkać :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3867

czemu może być cięzko?

a mógłbyś podwieźć np na 23? czy jakoś tak?

 

będzie stoisko AF - szczegóły już w poniedziałek


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

No niestety nie mam kostki. Tak powiedziałem że może być ciężko bo MOIM zdaniem nikt specjalnie nie pojedzie. No ale może ktoś tam mieszka niedaleko i załatwi :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja będę ze szkołą ok. 9 rano w piątek do 14 chyba.

A czy w sobote albo niedziele nie wpadne to nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jacku z sąsiedniej wsi załatw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3867

tak tak jak najbardziej :)

ale ja bede w Bednarach dopiero w czwartek i to juz troche za późno - jak pisałem słome potrzeba już na wtorek


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To już bardziej złożona sprawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Zielone Agro Show po raz XIX. Jakie maszyny zaprezentowali wystawcy?
      Za nami 19, już odsłona Zielonego Agro Show, które odbyło się w dniach 20 i 21 maja na lotnisku w Ułężu powiat Ryki,vwojewództwo lubelskie. Plenerowa impreza została zorganizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
      W tej edycji brało w nich ok. 50 zestawów maszyn. Warto dodać, że są to największe tego typu pokazy w Polsce. 
    • Przez rolnik6920
      Witam.Odrazu piszę że jak czytałem 2 strony to nigdzie nie było tego tematu.Jak jest to soorka.Więc tak kto tam się wybiera.Słyszałem że AF mile widziane jest na stoisku John Deere Polska ;p
    • Przez yacenty
      Miło mi poinformować, że AgroFoto.pl zostało patronem internetowym Same Deutz-Fahr Polska podczas targów AgroShow 2010, odbywających się w terminie od 24 do 27 września w Bednarach.
       
      Zapraszam Was na spotkanie każdego dnia targów, o dowolnej porze, do namiotu AgroFoto.pl, który usytuowany będzie na stoisku Same Deutz-Fahr - nr 109, na wprost głównego wejścia na targi. Codziennie około godziny 13 robimy spotkanie forumowiczów i znajomych z AgroFoto.pl. Będzie poczęstunek, będzie miło.
       
      Na stoisku Same Deutz-Fahr będzie sporo atrakcji, m.in. wyścigi miniaturowymi, zdalnie sterowanymi modelami na niesamowitej makiecie.
      W Galerii Same Deutz-Fahr będzie również profesjonalny fotograf, który zrobi Wam super fotki na tle specjalnej inscenizacji. Następnie fotki będą drukowane, tak więc będziecie mogli sobie je zabrać jako pamiątkę z targów. Wszystkie zdjęcia z tych codziennych sesji znajdziecie również na AgroFoto.pl tak więc szukajcie swoich znajomych :-)
       
      I uwaga będzie niespodzianka!!!! Więcej o niej nie mogę napisać bo ma to być niespodzianka.
       
      Do zobaczenia na targach.
      YacentY
    • Przez Ajwory
      Mam pytanie czy w Bednarach wystawia się firma Agro-Efekt Syców ? Za bardzo nie wiedziałem gdzie umieścić temat więc sorki jak coś źle.
    • Przez minor15
      czy gdzieś w okolicy Świdnicy (Dolnośląskie) organizuje się wyjzad na Agro Show i czy kazdy może pojechać ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj