Aldi

Agro Show 2009

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamil16251290    381

Wolno chodziły bo pewnie były podłączone pod internet radiowy i może jakieś przeciążenie było sygnału bo telefony czasem też nie działały bo sieć właśnie była przeciążona.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Ale chyba pracowały w trybie offline. Bo nowych zdj nie było itp itd


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

No właśnie, ciekawe kiedy będzie zdjęcie grupowe które wczoraj zrobiliśmy :)


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Heh Szału nie było :) , ale jak by ich nie było, to wogóle byśmy nie mieli o czym gadać, i nikt by nie narzekał, że wolno chodziły :) A tak nawiasem czekam z niecierpliwością na nową poprawioną werje forum co zgłaszałem :)

Pozdro, ogólnie to udane targi.

P.S. Mogli by popracować nad rozluźnieniem wyjazdu i wjazdu na parking, jak by zainwestowali w dobrą mapę, rozrysowali wszystkie drogi, które by były ciągle monitorowane co do natęrzenia ruchu, to by było aja :) :) Wystraczyło by jakieś 10 osób dodatkowo do pracy w terenie z CB i by były targi którymi mogli byśmy się pochwalić pod każdym względem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3868

fotki które zrobił nam Wojtek moim aparatem znajdują się tutaj:

Sobota: Agrofoto.pl Forum -> Galeria -> Wyświetlanie obiektu -> AgroFoto na Agroshow Sobota

Niedziela: Agrofoto.pl Forum -> Galeria -> Wyświetlanie obiektu -> AgroFoto na Agroshow Niedziela

 

 

Co do kompów to były offline - niestety działały powolnie ponieważ na nich działała cała potężna baza danych AgroFoto.pl a to były takie kompy biurkowe sprzed kilku lat


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Jeśli chodzi o zdjęcia to najbardziej podoba mi się sobota, a zwłaszcza pani w czarnej oprawie.

Pozazdrościć biggrin.gif


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coffey23    21

nie wiem jak wam ,ale mi osobiście nie podobały się te boksy co w nich ciągniki pracowały ,lepiej było jak wszystko było razem na dużym polu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackov    6

ja byłem w sobote podobało mi sie tylko po 6 godzinach picia w autobusie troche mnie głowa bolała ale ani chwili nie usiadłem byłem nawet o 13 pod SDF ale nie podchodziłem do zdjęcia, nie ujawniałem sie teraz troche żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

@królikNH Pamietasz co gadaliśmy na spotkaniu? :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Pamiętam :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Hmm to raczej prywatna rozmowa była, więc Miki wbij a gg :) Chyba, że Marcin się wygada :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

phe... a co bede ukrywał :)

 

 

 

Rozmawialiśmy o tym ilu to użytkowników miało byc na spotkaniu a ile było :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

Przed 11 bylem ale o 13 nie dalem rady przyjsc i tak nie byłem wszedzie i nie zagłebilem sie bardziej w oferty firm wiec jakbym nawet wpadl na spotkanie to polowy bym nie widział heh. Innym razem


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ależ skąd, ja byłem tylko w piątek :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6920    43

Noto klapa jak przez użytkowników będą wybierane :D .A kiedy będzie rozpoczęcie konkursu bo jak naraźię to foty nie napływają na konkurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Zielone Agro Show po raz XIX. Jakie maszyny zaprezentowali wystawcy?
      Za nami 19, już odsłona Zielonego Agro Show, które odbyło się w dniach 20 i 21 maja na lotnisku w Ułężu powiat Ryki,vwojewództwo lubelskie. Plenerowa impreza została zorganizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
      W tej edycji brało w nich ok. 50 zestawów maszyn. Warto dodać, że są to największe tego typu pokazy w Polsce. 
    • Przez rolnik6920
      Witam.Odrazu piszę że jak czytałem 2 strony to nigdzie nie było tego tematu.Jak jest to soorka.Więc tak kto tam się wybiera.Słyszałem że AF mile widziane jest na stoisku John Deere Polska ;p
    • Przez yacenty
      Miło mi poinformować, że AgroFoto.pl zostało patronem internetowym Same Deutz-Fahr Polska podczas targów AgroShow 2010, odbywających się w terminie od 24 do 27 września w Bednarach.
       
      Zapraszam Was na spotkanie każdego dnia targów, o dowolnej porze, do namiotu AgroFoto.pl, który usytuowany będzie na stoisku Same Deutz-Fahr - nr 109, na wprost głównego wejścia na targi. Codziennie około godziny 13 robimy spotkanie forumowiczów i znajomych z AgroFoto.pl. Będzie poczęstunek, będzie miło.
       
      Na stoisku Same Deutz-Fahr będzie sporo atrakcji, m.in. wyścigi miniaturowymi, zdalnie sterowanymi modelami na niesamowitej makiecie.
      W Galerii Same Deutz-Fahr będzie również profesjonalny fotograf, który zrobi Wam super fotki na tle specjalnej inscenizacji. Następnie fotki będą drukowane, tak więc będziecie mogli sobie je zabrać jako pamiątkę z targów. Wszystkie zdjęcia z tych codziennych sesji znajdziecie również na AgroFoto.pl tak więc szukajcie swoich znajomych :-)
       
      I uwaga będzie niespodzianka!!!! Więcej o niej nie mogę napisać bo ma to być niespodzianka.
       
      Do zobaczenia na targach.
      YacentY
    • Przez Ajwory
      Mam pytanie czy w Bednarach wystawia się firma Agro-Efekt Syców ? Za bardzo nie wiedziałem gdzie umieścić temat więc sorki jak coś źle.
    • Przez minor15
      czy gdzieś w okolicy Świdnicy (Dolnośląskie) organizuje się wyjzad na Agro Show i czy kazdy może pojechać ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj