Aldi

Agro Show 2009

Polecane posty

kamil16251290    381

Ja już wracam. Było bardzo fajnie tak jak zwykle:) byłem na stoisku af, mam własne zdjęcie i zdjęcie grupowe z użytkownikami af:) chociaż miałem okazję spotkać naszego szefa Jacka:) pozdro dla niego:) ale nogi bolą od zwiedzania:-P P.S na stoisko było bardzo łatwo trafić.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Wpadłem dzisiaj po południu i... prawdę mówiąc jakoś mnie nie powaliło. Obejrzałem dokładniej ofertę rozsiewaczy i wróciłem do domu. Gdybym miał w kieszeni z 200 tys. to z pewnością zostałbym dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Heh a ja właśnie wróciłem przed Kurnikiem babka mi zjechała i urwała lusterko koniec jazdy bo nic nie widziałem a zapowiadało się tak fajnie. Pozdrawiam wszytskich

 

Na spotkaniu cię nie widziałem, i się dziwiłem, teraz to już wiadomo dla czego :) Eh to trzeba mieć pecha. A odnośnie korków, to z ojcem objechaliśmy cały korek od Komormik do Stęszewa ;/ Ogólnie niecałe 80 km w ponad dwie godziny, to masssakra ;/ Podsumowując targi mi się podobały, głównie przez to że gadaliśmy dużo z dilerami miniładowarek : Giant , Avant , MultiOne to praktycznie nic nie zobaczyłem. Później siedzieliśmy chyba z godzinę u dilera TYM. Heh powiem że maszynka pierwsza klasa. Jak ruszy cena mleka to może wymienię moją starą C-360 i Renault na takiego TYM najprawdopodobniej model 80 km, który ma niedługo dołączyć do oferty :) A w Giancie będę miał najprawdopodobniej test miniładowarki. Kto wie, może kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Również byłem dzisiaj na targach. Na stoisku Agrofoto też byłem ale akurat jacka nie spotkałem. Dokładnie endrju też jechałem aż 2 godziny bite. Ale korek przed lotniskiem był niezły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DjFarmerr    170

Ja wrocilem do domku o 19 :) a bylem o 11 :) jak ktos jechal od strony Dąbrowki koscielnej to wie jaka "piekna" droga tam byla :/ masakra zalowalem ze przez Kiszkowo nie jechalem :/ na drugi rok nie jade tam autem na glebie :) aa ma ktos moze namiary na hostessy od stoiska Deutza tam gdzie AF bylo ? ciekawe nawet byly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

I właśnie dlatego ja w sobote byłem :)

Raz byliśmy w niedziele samochodem - 4 godz w korkach, 2 w jedną i 2 spowrotem.. A wczoraj sobie spokojnie dojechałem i wyjechałem z targów, bez żadnych korków. :)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40
Ogólnie niecałe 80 km w ponad dwie godziny, to masssakra

Się ciesz że tak mało :) my te 80km jechaliśmy ponad 5h, właśnie wróciłem :) wiadomo jak to w autobusie co kilka km przerwa :)

ogólnie to mi się podobało, nawet na "spotkanie AF" sie złapałem :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

na drugi rok nie jade tam autem na glebie :)

jesli mozna wiedziec, to jakim autem i na jakiej glebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DjFarmerr    170

Polo 6N na gwintowanym sportowym zawieszeniu :)

Edytowano przez andrzej2110
cytowanie posta wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

ja właśnie jechałem w piątek by nie stać w korkach. praktycznie to tylko na torach w pobiedziskach stałem jak zamknęli szlabany a tak 100 km w 1,5 godzinki. Niestety tak długo bo od Kórnika przez Kostrzyn do Pobiedzisk kiepska droga i pełno zakrętów no i ruch jak to w piątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

I ja właśnie dotarłem do domu :) wesoło było w autobusie tylko właśnie szkoda ze wyjazd był w niedziele a nie w sobotę tak jak miałem w zeszłym roku :)


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adeq15    6

Byłem w Bednarah widziałem mikiego7211 i tumka miki na pewno mnie widział ja startowałem do konkursu w podnoszeniu koła a poza tym to było fajnie szkoda ze sie spóźniłem na spotkanie parę minut po 13 byłem na sektorze 109 i nikogo nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

pitolisz ze nikogo nie było, naz namiot był cały czas i dalej stoi do jutra do 14 :)

ja byłem przez jakies 90% czasu na stoisku, a przez 10% to załatwiałem różne sprawy biznesowe lub takie tam - jak np dziś jeździłem jelonkiem z nowym systemem łączącym w sobie nawigację satelitarną i sterownie pracą ciągnika, później ogladaliśmy nowość Deutza - TTV 630 i różne inne, ogolnie z perspektywy AF targi uważam za bardzo udane a teraz ide odsypiać 4 dni na Bednarach - bez odbioru - będę jak się w końcu wyśpię


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusik1634    1

ja wyjechałem o 6 rano a wróciłem o 22 na wieczór korki były ogromne ale nie narzekam zaraz jadę z pod Poznań z pompą od meprozetu będą mi robić na miejscu to może skocze jeszcze do Bednar:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

He ja właśnie wstałem i można powiedzieć że odespałem te trzy dni ogólnie było bardzo dużo pracy na stoisku ale moge zaliczyć ten weekend do bardzo udanych :)


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jakie korki? Ja byłem wczoraj i nie stałem ani minuty w żadnym korku, a przyjechałem i wyjeżdżałem w "godzinach szczytu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Pewno jechałeś przez Kicin do Czerwonaka - ja stałem prawie godzinę z Wierzonki do Kobylnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Byłem, tylko spóźniłem się na spotkanie AF z powodu korku...


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafiadankow    3

ja byłem i było w pyte \m/ rozbroiła mnie grochówka za 30 zł oO jednak 30 zł zostało w keiszeni a brzuszek pełny, sie ma znajomosci <cwaniak2> ;p

 

własnie, gdzie jest to zdjecie co mamy wspólne? co robilismy w piątek z userami AF? bo nie moge znaleźć :)


operator maszyn

przedstawiciel handlowy - www.rolma.pl
gitarzysta, manager w zespole muzycznym - www.facebook.pl/albatroswloszczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olekc330    2

Ja byłem kolo 12 na miejscu;p A w Pobiedziskach doslownie przed nami sie stukły Focus Audi 80 i Renault Laguna i chlopaki nie dojechali :)


Ursus C330:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adeq15    6

pitolisz ze nikogo nie było, naz namiot był cały czas i dalej stoi do jutra do 14 :)

ja byłem przez jakies 90% czasu na stoisku,

 

Nie będę sie sprzeczał wiem ze dużo agrofotowiczów tam było ale z tych co ja znam z widzenie to widziałem tylko mikiego i tumka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Ale wiecie co ? Na stoisku AF kompy wolno chodziły :)


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Zielone Agro Show po raz XIX. Jakie maszyny zaprezentowali wystawcy?
      Za nami 19, już odsłona Zielonego Agro Show, które odbyło się w dniach 20 i 21 maja na lotnisku w Ułężu powiat Ryki,vwojewództwo lubelskie. Plenerowa impreza została zorganizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
      W tej edycji brało w nich ok. 50 zestawów maszyn. Warto dodać, że są to największe tego typu pokazy w Polsce. 
    • Przez rolnik6920
      Witam.Odrazu piszę że jak czytałem 2 strony to nigdzie nie było tego tematu.Jak jest to soorka.Więc tak kto tam się wybiera.Słyszałem że AF mile widziane jest na stoisku John Deere Polska ;p
    • Przez yacenty
      Miło mi poinformować, że AgroFoto.pl zostało patronem internetowym Same Deutz-Fahr Polska podczas targów AgroShow 2010, odbywających się w terminie od 24 do 27 września w Bednarach.
       
      Zapraszam Was na spotkanie każdego dnia targów, o dowolnej porze, do namiotu AgroFoto.pl, który usytuowany będzie na stoisku Same Deutz-Fahr - nr 109, na wprost głównego wejścia na targi. Codziennie około godziny 13 robimy spotkanie forumowiczów i znajomych z AgroFoto.pl. Będzie poczęstunek, będzie miło.
       
      Na stoisku Same Deutz-Fahr będzie sporo atrakcji, m.in. wyścigi miniaturowymi, zdalnie sterowanymi modelami na niesamowitej makiecie.
      W Galerii Same Deutz-Fahr będzie również profesjonalny fotograf, który zrobi Wam super fotki na tle specjalnej inscenizacji. Następnie fotki będą drukowane, tak więc będziecie mogli sobie je zabrać jako pamiątkę z targów. Wszystkie zdjęcia z tych codziennych sesji znajdziecie również na AgroFoto.pl tak więc szukajcie swoich znajomych :-)
       
      I uwaga będzie niespodzianka!!!! Więcej o niej nie mogę napisać bo ma to być niespodzianka.
       
      Do zobaczenia na targach.
      YacentY
    • Przez Ajwory
      Mam pytanie czy w Bednarach wystawia się firma Agro-Efekt Syców ? Za bardzo nie wiedziałem gdzie umieścić temat więc sorki jak coś źle.
    • Przez minor15
      czy gdzieś w okolicy Świdnicy (Dolnośląskie) organizuje się wyjzad na Agro Show i czy kazdy może pojechać ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj