Aldi

Agro Show 2009

Polecane posty

Bafix    0

Dzięki Pioter ja będe w niedziele


Niech swieci słońce niech zawsze będzie Pronar niech żyje mrówka niech lata sobie pszczółka i życze wam niech dłuzej będzie lato szerokiej drogi traaaaaaaaaaaaaaaktor Pronar traktor traktor Pronar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Miki7211 - zapomniałeś że będziemy tam we trójkę :) - również zapraszam na stoisko AF - pamietajcie 109 razem z SDF

AAaa -zobacz jaki jestem szybki, dopiero skojarzyłem ze to Ty byłes tam kolo jacka :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Ja jadę w niedzielę, zawsze była wycieczka w piątek a teraz w niedzielę.

 

NO cóż do zobaczyska na stoisku o 13 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Tylko tam naprawdę zapoznajcie sie z planem targów, stoisko 109, od tej makiety z torem dla modelów ciągników patrząc na wschód za tym Same jest stoisko, piszę bo cięzko tamten zalążek wpada w oko, a ja dzisiaj zędnych parę km na próżno zrobiłem :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gangster    7

No ja się na zdjęcie nie załapałem dzisiaj bo o 13.00 my już wyjeżdżaliśmy a żeby znaleść stisko to się musiałem nachodzić


Wypadek trwa sekundy, leczenie miesiące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

No no powiem ze fajnie to wygladalo u was:)

A tak nawiasem jakby jeszcze DF zasponsorowal kilka darmowych koszulek z logo AF no i DF zeby nie bylo to by super bylo... kto wie moze za rok:)

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

AAaa -zobacz jaki jestem szybki, dopiero skojarzyłem ze to Ty byłes tam kolo jacka smile.gif

 

no czasem tak bywa - za rok tez AS bedzie :)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chawel    1

Ja zawitam jutro na agro-show. i mam nadzieje ze do 13 nie wyjedziemy i na spotkanie zdaze. to do zobaczyska:)


Dzień bez AgroFoto jest dniem straconym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal96    0

Ja jadę jutro autobusem z Włocławka . Na spotkaniu postaram się być ; ]


Sprzedam części do sieczkarni New Holland !

Kontakt na PW lub GG 364354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafix    0

ja też jutro będe ale jade samochodem więc na spotkaniu tez powinienem być


Niech swieci słońce niech zawsze będzie Pronar niech żyje mrówka niech lata sobie pszczółka i życze wam niech dłuzej będzie lato szerokiej drogi traaaaaaaaaaaaaaaktor Pronar traktor traktor Pronar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal96    0

O godzinie 13 na stoisku af . Zapraszamy ; ]


Sprzedam części do sieczkarni New Holland !

Kontakt na PW lub GG 364354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

I nareszcie ten dzień :) za godzinę mam wyjazd i o 11 powinienem być na miejscu :)


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Ja o 7 wyjeżdżam dzisiaj :) Do zobaczenia na miejscu mam nadzieje :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Ja już prawie dojeżdzam:) są straszne korki niestety.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Heh a ja właśnie wróciłem przed Kurnikiem babka mi zjechała i urwała lusterko koniec jazdy bo nic nie widziałem a zapowiadało się tak fajnie. Pozdrawiam wszytskich


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
es8    0

faktycznie stoisko Deutz-Fahra czasem może ulec nieuwadze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja byłem dzisiaj ok godz. 9:30 bo o 13 to już miałem autobus ale nikogo tam nie widziałem tylko te panie dwie :)

Ja stałem w korku już w Pobiedziskach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Zielone Agro Show po raz XIX. Jakie maszyny zaprezentowali wystawcy?
      Za nami 19, już odsłona Zielonego Agro Show, które odbyło się w dniach 20 i 21 maja na lotnisku w Ułężu powiat Ryki,vwojewództwo lubelskie. Plenerowa impreza została zorganizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
      W tej edycji brało w nich ok. 50 zestawów maszyn. Warto dodać, że są to największe tego typu pokazy w Polsce. 
    • Przez rolnik6920
      Witam.Odrazu piszę że jak czytałem 2 strony to nigdzie nie było tego tematu.Jak jest to soorka.Więc tak kto tam się wybiera.Słyszałem że AF mile widziane jest na stoisku John Deere Polska ;p
    • Przez yacenty
      Miło mi poinformować, że AgroFoto.pl zostało patronem internetowym Same Deutz-Fahr Polska podczas targów AgroShow 2010, odbywających się w terminie od 24 do 27 września w Bednarach.
       
      Zapraszam Was na spotkanie każdego dnia targów, o dowolnej porze, do namiotu AgroFoto.pl, który usytuowany będzie na stoisku Same Deutz-Fahr - nr 109, na wprost głównego wejścia na targi. Codziennie około godziny 13 robimy spotkanie forumowiczów i znajomych z AgroFoto.pl. Będzie poczęstunek, będzie miło.
       
      Na stoisku Same Deutz-Fahr będzie sporo atrakcji, m.in. wyścigi miniaturowymi, zdalnie sterowanymi modelami na niesamowitej makiecie.
      W Galerii Same Deutz-Fahr będzie również profesjonalny fotograf, który zrobi Wam super fotki na tle specjalnej inscenizacji. Następnie fotki będą drukowane, tak więc będziecie mogli sobie je zabrać jako pamiątkę z targów. Wszystkie zdjęcia z tych codziennych sesji znajdziecie również na AgroFoto.pl tak więc szukajcie swoich znajomych :-)
       
      I uwaga będzie niespodzianka!!!! Więcej o niej nie mogę napisać bo ma to być niespodzianka.
       
      Do zobaczenia na targach.
      YacentY
    • Przez Ajwory
      Mam pytanie czy w Bednarach wystawia się firma Agro-Efekt Syców ? Za bardzo nie wiedziałem gdzie umieścić temat więc sorki jak coś źle.
    • Przez minor15
      czy gdzieś w okolicy Świdnicy (Dolnośląskie) organizuje się wyjzad na Agro Show i czy kazdy może pojechać ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj