Aldi

Agro Show 2009

Polecane posty

rolnik6920    43

super będzie jak będzie stoisko AF a ja się zastanawiam od miesiąca co zrobić aby ktoś mnie rozpoznał pierw mysłałem o koszulcę AgroFoto.pl najlepsza strona w sieci pużniej aby cały czas nawijać o AF możę ktoś usłyszy i zacznie się rozmowa xD, a teraz mysłałem aby jak ktoś by robił foty maszyny to pewnie z AF to jakoś zagadam a stoisko w kturę dni będzie czyne i czy możę pan podać numer stoiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

super będzie jak będzie stoisko AF a ja się zastanawiam od miesiąca co zrobić aby ktoś mnie rozpoznał pierw mysłałem o koszulcę AgroFoto.pl najlepsza strona w sieci pużniej aby cały czas nawijać o AF możę ktoś usłyszy i zacznie się rozmowa xD, a teraz mysłałem aby jak ktoś by robił foty maszyny to pewnie z AF to jakoś zagadam a stoisko w kturę dni będzie czyne i czy możę pan podać numer stoiska

 

nie pytaj się o numer stoiska - powiem tak jak Jarema Wiśniowiecki w Ogniem i Mieczem "...znajdziesz nas; będzie o nas głośno na ...'' agro-show (w orginale jest na ukrainie)

 

Jacek - ja bym nie mówił - będzie niespodzianka


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

w sumie czemu nie, ale to jeszcze muszę ustalić, chociaż termin jednego duzego spotkania dziennie musimy ustalić, ale jak znam zycie - przy naszym stoisku ciągle będzie dużo ludzi


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

Powiedzcie powiedzcie, bo łatwiej bedzie znaleźć, pozatym godzina bedzie podana, i kazdy bedzie mogł sobie czas rozpalowac, tam pare hektarów jest do obejscia, a niektorzy beda zalezni od innych...


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

pewnie już jutro pojawią się wszelkie potrzebne informacje


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

Tak więc ogłaszam wszem i wobec:

Agrofoto.pl Patron internetowy Same Deutz-Fahr Polska zaprasza do swojego namiotu, który będzie usytuowany na stoisku Same Deutz-Fahr Polska.

 

Użytkowników AgroFoto.pl zapraszamy codziennie w godzinach otwarcia targów 9-17, szczególnie na spotkania grupowe codziennie o godzinie 13.00 oczywiscie do naszego namiotu - lub przed niego, który będzie usytuowany na stoisku Same Deutz-Fahr Polska.

 

Zachęcamy do fotografowania maszyn Same Deutz-Fahr ponieważ ogłosimy konkurs na najlepsze zdjęcie z maszyną tej firmy zrobione podczas AgroShow 2009. Najlepsze zdjęcia będą wybrane przez użytkowników serwisu AgroFoto.pl a główną nagrodą będzie profesjonalny aparat fotograficzny oraz ciekawe gadżety Same Deutz-Fahr i AgroFoto.pl


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

No to teraz bynajmniej na 100% będzie wiadomo gdzie i kiedy jest spotkanie. Teraz nieobecni nie będą mieli wymówki :) . No chyba ze ich autobus odjedzie przed 13. Ale zawsze mogą pokazać się wcześniej :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Ja będę autobusem od 9 do 17 więc powinienem być na 99% na spotkaniu ale w niedzielę :). Endrju gdzieś się znajdziemy i pójdziemy na spotkanie :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yacenty, a możesz zdradzić, co to znaczy Patron internetowy? Czy to znaczy, że AF nawiązało jakiś dłuższy kontakt z SDF Polska, czy to tylko akcja na Agro Show?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

a więc same i cała reszta tam będziecie a kto w poniedziałek będzie bo ja na 99,9% będę w właśnie ten dzień i co mam tam przyjść i powiedzieć że co... dostane jakiś prezent :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

ja będe w niedziele ;] postaram sie na spotkanie zagladnąc..


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sthil007    62

Tak więc ogłaszam wszem i wobec:

Agrofoto.pl Patron internetowy Same Deutz-Fahr Polska zaprasza do swojego namiotu, który będzie usytuowany na stoisku Same Deutz-Fahr Polska.

 

Użytkowników AgroFoto.pl zapraszamy codziennie w godzinach otwarcia targów 9-17, szczególnie na spotkania grupowe codziennie o godzinie 13.00 oczywiscie do naszego namiotu - lub przed niego, który będzie usytuowany na stoisku Same Deutz-Fahr Polska.

 

Zachęcamy do fotografowania maszyn Same Deutz-Fahr ponieważ ogłosimy konkurs na najlepsze zdjęcie z maszyną tej firmy zrobione podczas AgroShow 2009. Najlepsze zdjęcia będą wybrane przez użytkowników serwisu AgroFoto.pl a główną nagrodą będzie profesjonalny aparat fotograficzny oraz ciekawe gadżety Same Deutz-Fahr i AgroFoto.pl

A to jednak bedziesz deutzem jezdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

jedno z drugim nie ma nic wspolnego, jesli chodzi o ciagnik to chyba raczej bedzie czerwony :) zreszta to sie zmienia jak w kalejdoskopie


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek11441    133

Ja w piątek postaram sie przyjść na stoisko AgroFoto tylko niewiem o której godzinie :)


Zetor zawsze i wszędzie NAJLEPSZY będzie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek540    0

ja będę w piątek i oczywiście odwiedzę stanowisko AgroFoto ;]


Rozpowszechnianie zdjęć z mojej galerii bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Zielone Agro Show po raz XIX. Jakie maszyny zaprezentowali wystawcy?
      Za nami 19, już odsłona Zielonego Agro Show, które odbyło się w dniach 20 i 21 maja na lotnisku w Ułężu powiat Ryki,vwojewództwo lubelskie. Plenerowa impreza została zorganizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
      W tej edycji brało w nich ok. 50 zestawów maszyn. Warto dodać, że są to największe tego typu pokazy w Polsce. 
    • Przez rolnik6920
      Witam.Odrazu piszę że jak czytałem 2 strony to nigdzie nie było tego tematu.Jak jest to soorka.Więc tak kto tam się wybiera.Słyszałem że AF mile widziane jest na stoisku John Deere Polska ;p
    • Przez yacenty
      Miło mi poinformować, że AgroFoto.pl zostało patronem internetowym Same Deutz-Fahr Polska podczas targów AgroShow 2010, odbywających się w terminie od 24 do 27 września w Bednarach.
       
      Zapraszam Was na spotkanie każdego dnia targów, o dowolnej porze, do namiotu AgroFoto.pl, który usytuowany będzie na stoisku Same Deutz-Fahr - nr 109, na wprost głównego wejścia na targi. Codziennie około godziny 13 robimy spotkanie forumowiczów i znajomych z AgroFoto.pl. Będzie poczęstunek, będzie miło.
       
      Na stoisku Same Deutz-Fahr będzie sporo atrakcji, m.in. wyścigi miniaturowymi, zdalnie sterowanymi modelami na niesamowitej makiecie.
      W Galerii Same Deutz-Fahr będzie również profesjonalny fotograf, który zrobi Wam super fotki na tle specjalnej inscenizacji. Następnie fotki będą drukowane, tak więc będziecie mogli sobie je zabrać jako pamiątkę z targów. Wszystkie zdjęcia z tych codziennych sesji znajdziecie również na AgroFoto.pl tak więc szukajcie swoich znajomych :-)
       
      I uwaga będzie niespodzianka!!!! Więcej o niej nie mogę napisać bo ma to być niespodzianka.
       
      Do zobaczenia na targach.
      YacentY
    • Przez Ajwory
      Mam pytanie czy w Bednarach wystawia się firma Agro-Efekt Syców ? Za bardzo nie wiedziałem gdzie umieścić temat więc sorki jak coś źle.
    • Przez minor15
      czy gdzieś w okolicy Świdnicy (Dolnośląskie) organizuje się wyjzad na Agro Show i czy kazdy może pojechać ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj