Aldi

Agro Show 2009

Polecane posty

bizonbs    4

Ja będę na 99% ;d można mnie spotkać z chłopakami z KONGSKILDE ;D zapraszam ;d


Instalacje techniczne: monitoringi, alarmy / Obsługa sieci, serwerów polityk bezpieczeństwa.  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizonbs    4

ja to będę bo mój tata reprezentuje KONGSKILDE więc zawsze jestem u nich ;] w tamtym roku najlepiej było u "Sano" bo rozdawali za free piwko ;];]


Instalacje techniczne: monitoringi, alarmy / Obsługa sieci, serwerów polityk bezpieczeństwa.  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kursus    0

Ja będę na jakieś 70%....

Byłem rok temu 1 raz było super :o


ursus-moc,siła,potęga,niezawodność !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soulshakin    82

Prawdopodobnie się wybiorę mimo ze będzie z 200km+ - zawsze jakieś nowości człowiek zobaczy i dowie się nieco o cenach sprzętu który planuje kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ja też może się wybiorę w tym roku 1 raz bede. kiedyś byłem jak były w Poznaniu na targach.

 

a w który dzień najlepiej jechać? myślę o piątku bądź sobocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek30    0

w piątek wystawa była organizowana dla uczniów i studentów(tak było w tamtym roku) i najmniej ludzi jest w tym dniu


MTZ 80
URSUS C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

i oto chodzi bo przynajmniej można spokojnie pooglądać i pogadać z dealerami. ostatnio byłem w kielcach na AGROTECH w niedziele to niedosyć do miasta nieszło wjechać, potem niebyło gdzie zaparkować, a na targach tłumy a tu przecież AGRO SHOW to większa impreza to dopiero ludzi bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

ja na bank będę raz w piatek z szkołą a w niedziele prywatnie bednary to najlepsza wystawa rolnicza i jest bardzo dużo sprzętu można podotykać obejrzeć z każdej strony porozmawiać z dealerami ogólnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98

Ja mam 400km i też jeżdżę co roku tak samo jak i na AGRO - TECH na który mam 300 :D


-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

No ja 3 razy byłem , ale w zeszłym roku nie byłem , ale w tym pojedziemy , ja mam 230 km , ale 160 km autostradą , to szybko będzie :D


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygi    1

Ja sie wybieram w tym roku... na jakies

90% bede


pozdrawiam Wszystkich AgroFoto'wiczów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek30    0

ja byłem w tamty roku w piątek i pogoda była super, nie za gorąco, mało ludu i na szczęscie nie padało


MTZ 80
URSUS C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

Grupa pomorze w składzie kolega @Zolw i Ja zamelduje się najprawdopodobniej w niedziele ,obecność nasza oczywiście obowiązkowa :) oj będzie się działo :):)


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

Wie ktoś czy organizatorzy przewidują jakiś strzeżony parking ?? Mam ok 300 km i chcę lecieć motorem - zawsze to 2a może i 3 razy szybciej jak autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Strzeżony to raczej nie :) prędzej płatny a nie strzeżony


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Zielone Agro Show po raz XIX. Jakie maszyny zaprezentowali wystawcy?
      Za nami 19, już odsłona Zielonego Agro Show, które odbyło się w dniach 20 i 21 maja na lotnisku w Ułężu powiat Ryki,vwojewództwo lubelskie. Plenerowa impreza została zorganizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
      W tej edycji brało w nich ok. 50 zestawów maszyn. Warto dodać, że są to największe tego typu pokazy w Polsce. 
    • Przez rolnik6920
      Witam.Odrazu piszę że jak czytałem 2 strony to nigdzie nie było tego tematu.Jak jest to soorka.Więc tak kto tam się wybiera.Słyszałem że AF mile widziane jest na stoisku John Deere Polska ;p
    • Przez yacenty
      Miło mi poinformować, że AgroFoto.pl zostało patronem internetowym Same Deutz-Fahr Polska podczas targów AgroShow 2010, odbywających się w terminie od 24 do 27 września w Bednarach.
       
      Zapraszam Was na spotkanie każdego dnia targów, o dowolnej porze, do namiotu AgroFoto.pl, który usytuowany będzie na stoisku Same Deutz-Fahr - nr 109, na wprost głównego wejścia na targi. Codziennie około godziny 13 robimy spotkanie forumowiczów i znajomych z AgroFoto.pl. Będzie poczęstunek, będzie miło.
       
      Na stoisku Same Deutz-Fahr będzie sporo atrakcji, m.in. wyścigi miniaturowymi, zdalnie sterowanymi modelami na niesamowitej makiecie.
      W Galerii Same Deutz-Fahr będzie również profesjonalny fotograf, który zrobi Wam super fotki na tle specjalnej inscenizacji. Następnie fotki będą drukowane, tak więc będziecie mogli sobie je zabrać jako pamiątkę z targów. Wszystkie zdjęcia z tych codziennych sesji znajdziecie również na AgroFoto.pl tak więc szukajcie swoich znajomych :-)
       
      I uwaga będzie niespodzianka!!!! Więcej o niej nie mogę napisać bo ma to być niespodzianka.
       
      Do zobaczenia na targach.
      YacentY
    • Przez Ajwory
      Mam pytanie czy w Bednarach wystawia się firma Agro-Efekt Syców ? Za bardzo nie wiedziałem gdzie umieścić temat więc sorki jak coś źle.
    • Przez minor15
      czy gdzieś w okolicy Świdnicy (Dolnośląskie) organizuje się wyjzad na Agro Show i czy kazdy może pojechać ??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj