Skocz do zawartości
zyzek

Kupię renault cergos, class celtis, ferguson, nh

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Renault
zyzek    0

Szukam używanego traktora do kupienia w jak najlepszym stanie.

Interesują mnie:

renault cergos 340, 345

renault/class celtis 436, 446

ferguson 5435, 5445

nh 5040, 5050

Traktor powinien posiadać rewers elektrohydrauliczny. Mile widziany także z turem mailleux MX80 lub MX100.

Może posiada ktoś wiedzę, gdzie można dostać jeden z wyżej wymienionych w jak najlepszym stanie i za rozsądną cenę?

Okolice województwa mazowieckiego lub podlaskiego.

Z góry dzięki za pomoc ;)

gosciu506    22

zaraz za Ostrołęka jak lecisz w kierunku Łomży jest spory skład po lewej stronie tylko wyleciała mi z głowy ta miejscowość

AlaCapone    4067

Cena powinna być adekwatna do stanu technicznego. Albo cena, albo stan - chyba, że znajdziesz naiwniaka i niedorajdę.

zyzek    0

zaraz za Ostrołęka jak lecisz w kierunku Łomży jest spory skład po lewej stronie tylko wyleciała mi z głowy ta miejscowość

Pewnie chodzi o Laskowiec. Byłem wielokrotnie, ale ciężko znaleźć tam coś co mi odpowiada.

Renówki albo stare, albo aresy ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal12301
      Witam. Mam na sprzedaż dwie jałóweczki. Jedna mieszaniec simentala(biała głowa).Druga mieszaniec HF.Mają około 1.5 tygodnia. Żywione mlekiem z wiadra. Cena do negocjacji. Dołączam zdjęcia.
    • Przez xzy
      Kupię cyklop, nowego typu . Zachodniopomorskie . Cena do uzgodnienia . Kontakt na priv . 
    • Przez franek933
      Witam poszukuje rozdrabniacza do buraków, brukwi, ziemniaków. Interesuje mnie Bartosz. Ktoś coś ? Daję numer proszę dzwonić 507-876-159.

• Przez Czesio0294
      Witam. Mam do wszystkich użytkowników forum pytanie . Czy jest szansa albo czy ktoś wie czy ktoś sprzedaje Ursusa 1934 albo gdzie szukać żeby to kupić. 
      Temat przeniesiony do odpowiedniego działu