Skocz do zawartości
razel23k2

Problem z zapowietrzaniem sie układu hydrauliki w Massey Ferguson 1114

Polecane posty

razel23k2    0

Witam, mam problem z hydrauliką w massey ferguson 1114 , układ sie zapowietrza i ciągnik nie podnosi może ktoś ma jakieś sugestie gdzie szukać problemu, może ktoś z tym już miał styczność prosił bym o jakieś info . Może ktoś posiada jakiś katalog napraw do tego modelu ? trochę by mi to pomogło w szukaniu przyczyny . Dzięki.

razel23k2    0

Stan oleju jest ok, filtry też. Po kilku podniesieniach olej zaczyna sie pienić tak jak by gdzieś zaciągał powietrze 

Wiadomość z agroFakt.pl

razel23k2    0

Uszczelki przy pompie wymienione plus simering w pompie , podokręcałem nyple które idą do pompy bo zauważyłem że jeden na rozdzielaczu sie poluzował i ciągle jest to samo 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Orzech334
      witam wszystkich. mam zamiar zakupic df agroxtra4.75, jest on bez spreżarki, czy jest mozliwosć montazu jej i kupna osobno.no i oczywiscie prosze o opinie na temat tego modelu. dziekuje
    • Przez jacek8441
      witam ,mam taki problem z tym zbiorniczkiem gdzie się leje płyn żeby pneumatyka do przyczep nie zamarzła ;/ ustawiłem na zero i płyn mi bulgocze ;/ jak ustawiłem na zero to nic się nie powinno dziać . słyszałem  ,że jak się tego nie używa to się nic nie stanie ;/   co zrobić żeby ten płyn nie bulgotał ? mam pół zbiorniczka i gdy załącza się sprężarka to dekielek jest mokry i płyn wydostaje się nim 
    • Przez pawelus
      Witam . Zamierzam się do zakupu ciągnika na moje gospodarstwo 25 ha na terenach górskich . Myślałem o Massey ferguson 6160 , 6170 , 6180
      Który ciągnik byłby lepszy żeby pracować z Talerzówka Agro-masz 2,7 metra wraz z siewnikiem Agro-masz 2,7 metra . ?
      Jaką szerokość mają te ciągniki bo co forum to inaczej . (żeby nie  wyszło później ze były by szersze niż mój zestaw )?

Pozdrawiam

• Przez 7777777
      Poszukuje użytkownikłów  traktora (znających takie osoby) Massey Ferguson 3670 z tuzem,no lub ewentualnie bez..... pozdrawiam !
    • Przez sumek666
      Cześć . 
      Szukam nowego ciągnika w okolicach 100KM. Ma to być główny ciągnik do wszystkiego. Orka, siew, opryskiwacz, nawożenie i transport. W przyszłości może i ładowacz czołowy . Nie prowadzę produkcji zwierzęcej . 
      New Holland miażdży pozostałe 2 typy ceną.  Tu powstaje pytanie czy warto dopłacać 30-40 tyś do Claasa lub Masseya? Może macie jakieś inne propozycje? 
      Pozdrawiam
      Sumek