Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damianXXL    17

Witam. Jak wymienić o-ring w pompie 4p na ciegle gazu? Mocno cieknie paliwo. Probowalem ale nie idzie sie tam dostać. Boje się na sile zeby nie rozwalić czegoś w pompie

post-65714-0-56303000-1506935563_thumb.jpg

zbyszekbrzuze    110

Nie jest to takie łatwe, trzeba zdjąć dekielek i musisz zapamiętać jak była zapięta sprężynka. tu masz poradnik

DTaras    147

można to zrobić bez zdejmowania pompy z ciągnika i polecam zaopatrzyć się jeszcze w komplet uszczelek bo pod pokrywą będzie do wymiany i na cięgle gaszenia od razu zrobić. Koszt ok 50 zł. Jak masz wybite w obudowie to dodatkowo jakieś 250 za pokrywkę jak nie będzie polskich dostępnych.
albo kombinacja z tulejką

Wiadomość z agroFakt.pl

damianXXL    17

Najgorzej nie mam uszczelki pod dekiel i nie wiem czy u siebie w agrotexie dostane, o-ringi mam cały zestaw w róznych rozmiarach.

damianXXL    17

Najgorzej nie mam uszczelki pod dekiel i nie wiem czy u siebie w agrotexie dostane, o-ringi mam cały zestaw w róznych rozmiarach.

damianXXL    17

I du..a. Na początku ładnie pięknie po uszczelnieniu i wymianie o-ringów, odpowietrzyłem i zapalił odrazu. Ale....
Dałem cienko silikonu czerwonego na uszczelke pod dekiel a silikon sie zrobił ja rzadkie gó...o!! W pore zerwałem to gó...o i nie poszło w pompe. No kur... co za szajs. W buty niech sobie napchają tego silikonu.

lukbold    399

A po kiego Ty tam ten silikon pchasz? Jak nie umiesz to zostaw to i wezwij mechanika. Pretensje do całego świata ale pojęcia za grosz

damianXXL    17

No kuźwa pytałem 2 mechaników od napraw ciągnikow czy dac lekko silikonu to mowili dać bo moze cieknąć. Więc cieniutko dalem. Jak im pokazalem dekiel to zdziwieni ze to z pompy perkinsa

Edytowano przez damianXXL

damianXXL    17

Zobacz moj wpis wyzej. Nie dam. Wole poradzić sie kolegów. Po to tu jestem.

post-65714-0-13159100-1507355133_thumb.jpg

damianXXL    17

Juz uszczelnione. Pompa sucha. Oringi włozone lepsze. Silikon typowy do takich uszczelnień.
Kolega wyzej ma racje o zapachu octu nie nadaje się.

Koniec tematu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się