Skocz do zawartości
damianXXL

Wyciek paliwa z pompy na ciegle. Perkins 4p

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wyciek
damianXXL    18

Witam. Jak wymienić o-ring w pompie 4p na ciegle gazu? Mocno cieknie paliwo. Probowalem ale nie idzie sie tam dostać. Boje się na sile zeby nie rozwalić czegoś w pompie

post-65714-0-56303000-1506935563_thumb.jpg

zbyszekbrzuze    197

Nie jest to takie łatwe, trzeba zdjąć dekielek i musisz zapamiętać jak była zapięta sprężynka. tu masz poradnik

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

DTaras    270

można to zrobić bez zdejmowania pompy z ciągnika i polecam zaopatrzyć się jeszcze w komplet uszczelek bo pod pokrywą będzie do wymiany i na cięgle gaszenia od razu zrobić. Koszt ok 50 zł. Jak masz wybite w obudowie to dodatkowo jakieś 250 za pokrywkę jak nie będzie polskich dostępnych.
albo kombinacja z tulejką

Wiadomość z agroFakt.pl

damianXXL    18

Najgorzej nie mam uszczelki pod dekiel i nie wiem czy u siebie w agrotexie dostane, o-ringi mam cały zestaw w róznych rozmiarach.

damianXXL    18

Najgorzej nie mam uszczelki pod dekiel i nie wiem czy u siebie w agrotexie dostane, o-ringi mam cały zestaw w róznych rozmiarach.

damianXXL    18

I du..a. Na początku ładnie pięknie po uszczelnieniu i wymianie o-ringów, odpowietrzyłem i zapalił odrazu. Ale....
Dałem cienko silikonu czerwonego na uszczelke pod dekiel a silikon sie zrobił ja rzadkie gó...o!! W pore zerwałem to gó...o i nie poszło w pompe. No kur... co za szajs. W buty niech sobie napchają tego silikonu.

lukbold    495

A po kiego Ty tam ten silikon pchasz? Jak nie umiesz to zostaw to i wezwij mechanika. Pretensje do całego świata ale pojęcia za grosz

damianXXL    18

No kuźwa pytałem 2 mechaników od napraw ciągnikow czy dac lekko silikonu to mowili dać bo moze cieknąć. Więc cieniutko dalem. Jak im pokazalem dekiel to zdziwieni ze to z pompy perkinsa

Edytowano przez damianXXL

damianXXL    18

Juz uszczelnione. Pompa sucha. Oringi włozone lepsze. Silikon typowy do takich uszczelnień.
Kolega wyzej ma racje o zapachu octu nie nadaje się.

Koniec tematu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez K100
      Moze komuś się przyda

1-1.....Nie podłączony jeden z elektrozaworów.
      1-2.....Zwarcie w cewce elektrozaworu podnoszenia
      1-3.....Zwarcie w cewce elektrozaworu opuszczania
      1-5.....Problem z przełacznikami podnoszenia/opuszczania na błotnikach
      1-6.....napiecie zasilania za wysokie (pow 18V)
      1-7.....zwarcie w obwodzie 9,5 Voltowym.
      1-8.....problem z przełącznikiem podnoszenia /opuszczania

2-2....problem z czujnikiem pozycji
      2-3....problem z czujnikiem głębokości
      2-4....problem z potencjometrem maksymalnej wysokości.
      2-7....napiecie zasilania za niskie(poniżej.10V)

3-1...problem z prawym czujnikiem draftu(bolec mocujący prawą dolną belke podnosnika.)
      3-2...problem z lewym czujnikiem draftu
      3-4...problem z potencjometrem predkosci opuszczania
      3-6...problem z potencjometrem intermixa(ten z gałką na panelu ze skalą od 1 do 6,najbliżej diody samodiagnostyki)
    • Przez bandit1945
      Witam.
      Mam problem a mianowicie nie przełącza mi na zająca....
      Czujnik uderzeniowy 1000 procent dobry....
      Podaje sygnał po uderzeniu... Na wyświetlaczu kontrolka się zmienia a nie podaje prądu na elektrozawór....

Gdy dam prąd na ostro na elektrozawór to przełącza na zajaca...

Pomocy MF 3095 dynashift
    • Przez Michał6180
      witam ma mały problem w mf 6180 polega on na tym ze odpalam traktor wskazówka od obrotomierza nie rusza sie delikatnie dam gazu wskazówka wzrasta i normalnie pokazuje niskie obroty gdy dodam gazu więcej wskazówka zamiast pokazywać ze one wzrastają pokazuje ze spadają traktor ponownie gaszę i odpalam cały czasz to samo ale nie raz działa normalnie od pierwszego uruchomienia silnika za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuję
    • Przez WojtekLewandowski
      Witam. W moim mf przestał działać wom, napęd zmiana żółw zając, jest na żółwiu i reszta kontrolek zgasła. Kiedyś miałem podobnie ale ruszyłem wtyczką i było okej. Dodatkowo nie pokazuje prędkości jazdy. Proszę o szybką pomoc.
    • Przez daniels_91
      Witam,
      Jak w temacie poszukuje kompletnej instrukcji napraw do ciągnika Massey Ferguson 3115?? Czy ktoś może posiada?? Może też być w wersji PDF.
      Z góry dziękuje

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.