mano

Kinowe premiery

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mano    257

Witam. Dzisiaj byłem z żoną w kinie na Botoksie Patryka Vegi i film zrobił na nas ogromne wrażenie jeśli chodzi o scenariusz, te odczucia pozytywne jak i mieszane. Sporo ze scen filmowych sami przeżyliśmy osobiście jeśli chodzi o poród jaki i obsługę personelu, czy kontakt z lekarzem nawet w normalnych wizytach.

 

Jakie Wy macie odczucia związane z tym filmem a jakie z Waszym doświadczeniem życiowym z lekarzami . Z czym się zgadzacie a co negujecie.

 

Co Ten film pokazał, prawdę, fałsz, czy tylko miał za zadanie zszokować opinią publiczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Kolega chyba pomylił fora, te dotyczy rolnictwa, a nie kinomanii.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Wątpię by ten temat miał rozmach...


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Aaa kino ... nooo , kiedyś byłem . Duży telewizor tam mieli . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niby po co ? Tak se czasami klepnę w klawiaturę , kiedy czuję wenę . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thumbelina3    1

Ostatni raz byłam w kinie na Parku Jurajskim :D Nowych filmów polskich nie oglądam, chyba że chcę się pośmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolinaS    4

Tamten rok miałam suchy jeśli chodzi o wyjścia do kina, ale zima była to poszłam z mężem do Oh Kino w Mysłowicach na "Czwarta Władza" Fajny film, ja akurat lubię tego typu, mój m. średnio ale podziwiam go, że wytrzymał do napisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annulka    0

Ja się szykuje na Włoskie wakacje. Tylko jeszcze czekam na info od znajomych, jak to jest z ilością ludzi w kinach, nie chce iść, jeśli miałyby być tłumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez P_I_W_O_
      Na wstępie powiem że, nie jestem rolnikiem - i nie będę. Mimo to interesuję się rolnictwem od strony maszyn.
      Jestem grafikiem komputerowym 3d. I chiałbym zrobić jakiś ciągnik rolniczy od strony mechanicznej i chydraulicznej + jakiś osprzęt.
      Czyli potrzebuję:
      jakichś rysunków technicznych, całej masy zdjęć, kilka filmów na których będzie pokazane jak to działa (np, przeniesienie napędu na koła i wom lub tylko na wom), ogólnie chodzi o całą mechanikę tego pojazdu.
      Co do osprzętu (chyba tak to się nazywa) to jestem ciakaw jak działa (od strony mechanicznej) belownica do siana.
    • Przez malouda15
      Znacie jakieś ciekawe ksiązki i filmy o tematyce rolniczej albo programy rolnicze .
    • Przez FarmaBiegun
      Jeśli interesuje Was proces powstawania obory oraz silosów kiszonkarskich, zapraszam do śledzenia mojego kanału na YouTube!
      Wrzuciłem małą zajawkę, gdzie ładowarka Manitou 'oprowadziła' trochę po rozpoczętej budowie. Będę starał się wrzucać regularne dzienniki 2 razy w tygodniu..
       
      Pierwszy film z tej serii: https://www.youtube.com/watch?v=6cfgg3ngf8Y
      Kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1lrhmk063AQhToQGvyAS0A
       
      Zachęcam do subskrybcji kanału YouTube. Znajdą się tam też filmy związane z pracą naszych maszyn. Zapraszam!
    • Przez Theprzemo205
      Chcę kupić aparat lub kamerę  by móc nagrywać filmy lecz nie wiem co wybrać. Myslę o czymś nie drogim na początek. Co polecicie?
    • Przez Elektryk
      Swego czasu w czeluściach Youtube trafiłem na zbiór filmów o rolnictwie stworzonych przez Wytwórnię Filmów Oświatowych przy współpracy IBMERu. Można je znaleźć na kanale TVBArchiwum. Pomimo, że obecnie mają już małą wartość edukacyjną to jednak bardzo lubię je oglądać. Może trafiliście na podobne filmy i zechcecie się podzielić. Kilka fajnych filmów o rolnictwie były zrobione również przez starą Sondę.
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj