Skocz do zawartości
News
Magmis

Cena zabudowy do przewozu zwierzat.Pomocy!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
cena
Magmis    0

Witam ponieważ mam już zamówione nowe iveco daily z salonu to rozglądam się za jakąś zabudową do przewozu zwierząt,znalazłem firmę Plavac i ktoś wie jakie są tam ceny zabudowy na auto dostawcze długość ramy to 4,30m.I czy wogólę polecacie zabudowy od Plavaca?

Polecacie jakichś innych producentów?

Najbardziej mi zależy na cenie zabudowy od Plavaca 

PS:Liczę na szybkie odpowiedzi poniewaz mi sie spieszy!

gosciu506    23

to zadzwoń do nich i sie zapytaj będzie najszybciej widzę często zabudowy tej firmy na autach więc chyba są dobre a wiadomo to co dobre to i drogie

koper88    30

Małe zabudowy z plavac sa w miarę dobre ale mają tyle roboty że czas oczekiwania to od pół roku do nawet roku.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez bp181
      Mam zapytanie. Czy istnieje model myjki ciśnieniowej firmy Kercher w kolorze obudowy pomaranczowej a nie żółtej tak jak zazwyczaj, ponieważ mam okazję  kupić używany model w kolorze pomarańczowym i nie jestem pewien co do oryginalnosci. Sprzedający twierdzi, że jest to oryginalny model Kerchera.
    • Przez RolPro10
      Zmarł mój tata, który prowadził gospodarstwo rolne. Posiadał liczne stado bydła i majątek ziemski tj. grunty rolne. Zmarł nagle i zostawił wszystko. Gospodarstwo miał razem z mamą, która widniała tylko na papierze. Nie wiem co zrobić. I jakie są procedury związane z przepisaniem gospodarstwa, chwilowym sprzedaniu stada, przerejestrowaniu pojazdów. Mam dwoje rodzeństwa pełnoletniego  a sam jestem tuż przed 18-stką. To ja miałem dostać to gospodarstwo po skończeniu szkoły. Co teraz zrobić żeby sprzedać to stado? Przerejestrować pojazdy? Docelową osobą jest mama która to wszystko otrzyma. Jak będzie ze zniżkami w ubezpieczeniu? Mama nie miała żadnego pojazdu. Po ukończeniu szkoły chce wrócić do na ojcowiznę i dalej prowadzić gospodarstwo. Proszę o pomoc i poradę!
      Pozdrawiam.
    • Przez maniek305
      Witam serdecznie,
      Panowie co to jest i do czego służy? 

• Przez marius21
      WITAM
      Chciałbym w swoim gospodarstwie wykopać staw rybny. I mam kilka pytań. Czy są może jakieś programy unijne które finansują taką inwestycję jeżeli tak to prosiłbym o podanie jakie. eśli jest to możliwe to o podanie strony internetowej. Drugie pytanie dotyczy tego jakie procedury muszę rozpoczać żeby zacząć budowe legalnie innymi słowy gdzie mam sie zgłosić i po co. Z góry dzieki za odpowiedzi i podpowiedzi:)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.