farmer_89

jaki ladowacz do proximy 90

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Skoczek1994    453

Dkladnie tak z krokodyla może się sypać, a samą łyżką jak masz małą obsadę to narobisz więcej strat i bałaganu niż to warte. Z obornikiem może być mały problem, chociaż to też zależy jaki masz ten obornik. Widziałem obornik po jakimś zgarniaczu hydrauliczny, który dało się tylko łyżko krokodylem brać bo był dość rzadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Ja mam lyzkokrokodyla 1.8 i lepiej chyba mniejszego sobie weź bo mój to już kawał zelastwa a ciągnik niekiedy nie może podnieść pełnej ziemi czy obornika także polecam 1.5m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Lepiej z mniejszym udzwigiem bo szybciej działa a udźwigu powyżej 1.5t nie wykorzystasz raczej bo proxa jest lekka...
Poza tym te z dużym udzwigiem to nie dla takiej zabawki jak Proxima bo wystaje i obciąża niepotrzebnie przód oraz ogranicza widoczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoczek1994    453

Mój ma 1,6t udźwigu, łyżko-krokodyl 1,8m (sam waży blisko 400kg) pełen wysłodków buraczanych, i tył robi się bardzo lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

1600 kg to nie jest duzo udzwigu szczegolnie pod krokodyl ok 1.8 m. W ladowarce mam 2.3 metra i udzwig 3.5 t i obornika wyrwac czasami nie idzie a gdzie taka popierdolka jak proxima z herlawa hydraulika. Pewnie jakis czas pochodzi ale pozniej tematy ze cos sie rwie samo rozkreca albo blok rozerwany bo ciagnik nie byl skrecony rama do tylnego mostu tylko sam przod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoczek1994    453

Tak na prawdę to ten deklarowany udźwig tyczy się wytrzymałości konstrukcji, rzeczywisty udzwig zależy tylko od wydajności hydrauliki w ciagniku. A to czy on wytrzyma zależy od eksploatacji, jak i samego ładowacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Zwróć uwagę na szybko złącza na 3 sekcji zapewne będą euro ale przy zaczepianiu ladowacza ze swojej strony radziłbym wydać te 1500 na szybkozlacze 4w1 ja tego nie mam i obecnie żałuję... Chociaż mam sucho złączki i one też są fajne bo zwykle euro to badziewie zawsze się w oleju uwalisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

koledzy a jak macie podlaczona  hydraulikę do ciągnika? z tylu pod gniazda czy do pompy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Wpisz sobie w Google i popatrz... 

Służy do podczepiania węży hydraulicznych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

panowie ile można max obciaznikow zalozyc na tylne kola, mam już ladowacz i troche tyl lekki i jaki jest ich koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Popatrz w ogłoszenia na olx dealerzy często kupują od prywaciazy znajomy niby kupił z ciagnikiem (dealer dołożył na placu) i musieli je zdemontować bo były jakieś niedorobione i ciągnik podskakiwal... Po zdjęciu wszystko ok. 

Ja bym spokojnie 300kg na koło założył więcej nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

a ten amortyzator na jakiej zasadzie działa? reguluje ciśnienie oleju czy jak ze siłowniki się uginają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj