Skocz do zawartości
Bartys12

posuw w t088

Polecane posty

Bartys12    1

Witam co może być przyczyną tego że gdy rozrzutnik jest pełny posuw stoi w miejscu a wąż zasilający skacze lecz na pusto posuw idzie ale przerywa i wystarczy przytrzymać w 3 ludzi rękami taśmę by ledwo się kręciła czym to może być spowodowane ?

Uziu92    1865

pewnie hydromotor juz padnięty i nie ma siły ciągnąc tasmy.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Pigmei    230

Równie dobrze może mieć klin zerwany, jak nie rozbierze, nie sprawdzi to sie nie dowie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Uziu92    1865

tak tez moze byc.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Bartys12    1

rozebrałem i klin jest cały lekko obrobione jest to sprzęgło co łączy silnik z ślimakiem ale to chyba nie to silnik trochę wył bo podkręciłem go na mocne ciśnienie  on miał przepustowość ok 20l/min a z traktora szło ok 80l/min i może to go wykończyło kawałek poszło a dalej węże skakały silnik wył jak nie wiema posuw stal na pusto idzie ale się zacina i widać że nie ma mocy silnik rozebrałem i niby jest ok tylko że mocy nie sprawdzę przez rozebranie 
skrzynia ślimakowa była cała robiona tylko że jest w tawocie a nie w oleju ;/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szefu2008
      Jak przerobić posuw? Wiem, że trzeba zmienic koło zapadkowe na zębate tylko od czego pasuje czy moze ktos z was praktykował taką przeróbke?, z góry dzieki za podpowiedzi nie długo koszenie kukurydzy a tak długo schodzi rozładowac rozrzutnik!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.