adrian123292

Wymiana pompy hydraulicznej claas jaguar 880.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam. Muszę wymienic pompę hydrauliczna w sieczkarni bo wysiadła mi w niej jedna sekcja. Problem polega na tym że można kupic tylko oryginalną która kosztuje około 11 tyś. W sklepie doradzili mi zeby wziąć podobną pompę ktora pasuje na mocowania i jest 10 razy tańsza. Jedynym problemem jest to ze oryginalna pompa ma mocowanie na frezie za pomocą sprzegielka a w tym zamienniku jest mocowanie na stożek i klin. Może ktos z was spotkał się z takim przypadkiem lub przerabiał na tą tańszą pompę? Był bym bardzo wdzieczny za wszelkie informacje. Podrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Nie zastanawiałeś się nad regeneracją?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomas318    1

To jest pompa dwusekcujna Boscha ? Kiedyś regenerowalem taką co dokładnie w niej poszlo najlepiej proszę o zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

agristar. albo classtech. jeszcze zadzwoń do nich i popytaj.
o zamienniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to pompa 3 sekcyjna taka jak w tym ogłoszeniu https://www.olx.pl/oferta/claas-jaguar-840-860-pompa-hydrauliczna-piasta-kolo-gladkie-gniotowni-CID757-IDoLNq8.html . Do regeneracji chętnie bym oddał ale jeszcze jako tako pompuje bo przełożyłem przewody na sekcje od wspomagania. I wspomaganie ciezko chodzi. A drugi problem to zerwany gwint od krocca wylotowego. I do tego jeszcze sezon w pełni . Sam juz nie wiem co z tym robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak to nie wiesz? wiesz dokładnie tylko sknerus jesteś. albo kupujesz nówkę/ używkę i masz na półce w garażu na zapas i szybko możesz przełożyć. jedziesz dalej. albo czekasz aż się ta rozdupci potem wysylasz ją do regeneracji. tracisz 2 tygodnie. jesteś 14 dni x 10h x 600 zł jakieś 80 k przyszychodu brutto w plecy. zakładam że kosisz usługowo więc jaki sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj