Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez wyrzyk21
      Witam !

Jaki polecili byście siewnik 3 lub 4 metrowy z firmy Unia , Horsch lub Amazone ?
      Siewnik mniej więcej do ciągnika 150-170 km.
    • Przez wesley
      czy ktoś z was ma taki siewnik,proszę o opinie na jego temat...
    • Przez mustafakali
      Witam w jaką pozycje ustawiacie klapki i zasowki do zboża w tym siewniku?
    • Przez paktofonikas1987
      Czy w kazdym siewniku mozna ustawic sciezki ?Bo mam jakis stary duzy (5 lub 6m) siewnik z kutna i chcialbym zaczac robic sciezki pod opryskiwacz z belka 12 m.I nie bardzo wiem jak to zrobic. Moglby ktos pomoc?
    • Przez marciniu94
      Witam Panowie. Otóż zauważyłem, że mój siewnik Amazone D7 nierówno wysiewa zboże. Chodzi o to że są przerwy w rzędzie, a później usypana kupka zboża. Nieładnie to wygląda, a w dodatku później będzie ciężko utrzymać równomierny łan. Proszę o pomoc, bo nie wiem czy to kwestia ustawienia czy coś jest zużyte. Dodam że wysiewa na ha dokładnie tyle ile ustawione. Proszę o jakieś pomysły i będę sprawdzał co jest nie tak. Dodaje zdjęcie podglądowe jak wygląda pszenica, nie jest jakieś bardzo dokładne ale w miarę widać te nierówności. Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.