Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez mrugolek
      Witam. Jaka jest waga siewnika Amazone d7 super s ?
    • Przez paktofonikas1987
      Czy w kazdym siewniku mozna ustawic sciezki ?Bo mam jakis stary duzy (5 lub 6m) siewnik z kutna i chcialbym zaczac robic sciezki pod opryskiwacz z belka 12 m.I nie bardzo wiem jak to zrobic. Moglby ktos pomoc?
    • Przez Szron88
      Witam.
      Potrzebuje instrukcje obsługi od sterownika do ścieżek w agregacie kverneland pollo. Siewnik fiona da 3m. Sterownik taki jak na fotkach. Nie dam rady do rozgryźć.

• Przez jedrus2020
      Witam wszystkich. Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł a żeby sprzedać poznaniaka i kupić jakiś mały siewnik 2m i zrobić do niego agregat uprawowo siewny. Wpadł mi w oko siewnik isaria 2.25 :https://www.olx.pl/oferta/siewnik-isaria-CID757-IDtpjT5.html co o nim sadzicie ? ma ktoś możne do niego jakaś tabele wysiewu lub powie jak zrobić próbę kręcona? agregat oczywiście do 60.
    • Przez kangur95
      Sprzedam siewnik rol masz identyko jak poznaniak 2.7m 6.000 do negocjacji serdecznie polecam pierwszy właściciel

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.