Polecane posty

mariusz(ZDUN)    327

Jeśli go w ogóle już wyjąłeś to możesz zrobić z nim tylko jedno, wywalić i kupić nowy.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Po pierwsze to jak go rozbierzesz to go już nie złożysz a po drugie to nie jesteś w stanie go naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

bo mam w tej sprawie doświadczenie. i wiem że kombinowanie przy tym typie zaworu mija się z celem.


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin34    141

A może mi powiesz mam problem z rewersem do tylu włancza się zawsze do przodu zacina sie zdaza się ze jest dobrze kilka razy a później nie ma

Edytowano przez Marcin34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

nie ma na to jedenej konkretnej usterki może być zawór sterownik wiązki moduł rewersy pod dźwignia i wiele innych trzeba szukać


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin34    141

Moduł wymieniony na neutralnym położeniu gdy ciągnik chodził było slychac pykniecie po którym znowu działala jazda do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lorakw
      Witam! Może mi ktoś powiedzieć do czego służą zaznaczone elementy na zdjęciach? Zdjęcia są słabej jakości ale mam nadzieje, że widać to co trzeba;]
      z góry dziękuje i pozdrawiam!
      http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a10ea785f36ae8ae.html
      http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5a99e5adcf2829ad.html
      http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c99ce6db3020ea0f.html
      http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/af848204092b0673.html
    • Przez mmka00
      Witam. Od pewnego czasu w moim case mx 135 zniknęły półbiegi tzn na każdym biegu 1 półbieg jest dobrze 2 półbieg tez jest dobrze natomiast 3 półbieg jest taki sam jak poprzedni a 4 półbieg to znowu pierwszy... Ma ktoś jakiś pomysł jaka może być tego przyczyna?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam
    • Przez 891511
      Witam jaki tur polecacie do mf-a 3080.Planuje kupić tura ale najlepiej może jakąś używkę typu mailleux,quicke ogólnie zagraniczne tury.Najlepiej z osprzetem ale bez i za dobrą cenę też byłbym skłonny kupić.Coś polecacie może macie znajomego który ma na sprzedaż albo wy chcecie sprzedać.Najlepiej jakby był zdjęty właśnie z takiego mfa bo poźniej nie wiadomo co z ta cała adaptacja i w ogóle.
    • Przez Mario35
      Witam Wszystkich na forum. Jestem na kupnie Case mx, interesował by mnie case 130km. Trafił mi sie ładny i za dobre pieniadze case mx110 we francji tylko troche za słaby, i tutaj pytanie czy jak bym kupił tego mx110 to jak mu zwiekszyc moc tak do 130km. Prosze o pomoc i jakies podpowiedzi. Z góry dziekuje za odpowiedzi.
    • Przez Marek330ci
      Witam Przymierzam się do zakupu  ciągnika Case CS - 100 i prosił bym o opinie na temat tego sprzetu. 
      Czy jest to solidny fest sprzęt, na co patrzeć kupując , co maja super, co słabe. 
       
       
      Dane ; 
      Silnik Sisu 4t o mocy 100km
      Podnośnik EHR
      skrzynia ZF z 4 polówkami 
       
      Jaka awaryjność , 
      Czy skrzynie są wytrzymałe i nie padają oraz jakie koszty naprwy skrzyni , silnik itd
       
      Silnik , most elektryka skrzynia  itd wytrzymałość naprawy, jednym słowem wszystko o tym ciągniku.
      Chce tylko sprawdzone opinie , nie ze coś słyszałem, by nie było zgrzytów
      Bardzo proszę o opinie i z góry dziękuje wszystkim którzy zechcą się przyłączyć do rozmowy  
      Przeniesiony do odpowiedniego działu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj