Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bieszczadek    1

Witam
Niedawno kupiłem ciągnik Massey Ferguson 8140 który miał wyciek z pomiędzy skrzyni a silnika. Naprawiłem awarię i powymieniałem przy okazji oringi na nowe gdyż te co były założone prędzej czy później i tak by siadły. Po zalaniu oleju i próbie odpowietrzenia sprzęgła lewarek zmiany biegów przód-tył ciężko chodzi po włączonym silniku. Biegi również ciężko wchodzą czasami z zgrzytem i podczas wrzucania przód lub tył ciągnik zaczyna się toczyć jakby nie do końca było sprzęgło odpowietrzone. Przy odpowietrzaniu sprzęgła spuściłem ponad litr oleju. Czy ktoś miał podobny problem ? Jak się z nim uporaliście ? Byłbym wdzięczny za pomoc ;)

mariusz(ZDUN)    191

I dlatego właśnie na świecie istnieje coś takiego jak warsztat naprawy.....

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Bieszczadek    1

I dlatego właśnie na świecie istnieje coś takiego jak warsztat naprawy.....

Forum jest po to by sobie pomagać a nie naciągnać na mechaników takich jak Ty gdzie uważają się za nie wiadomo kogo i żeby tylko skasować człowieka maksymalnie ile się da! Dziękuję i temat z Tobą mam zamknięty!

Edytowano przez Bieszczadek

Wiadomość z agroFakt.pl

mariusz(ZDUN)    191

Skoro uważasz że każdy oszukuje i doi ile się da to niestety mówisz tylko i wyłącznie o sobie. I nie przyrównuj wszystkich do swojej miary i tak jak napisałeś forum jest po to żeby się na nim wypowiadać co i ja czynie bo mam taką chęć. Pozdrawiam.:)

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

ppiotr    28

Witam

Niedawno kupiłem ciągnik Massey Ferguson 8140 który miał wyciek z pomiędzy skrzyni a silnika. Naprawiłem awarię i powymieniałem przy okazji oringi na nowe gdyż te co były założone prędzej czy później i tak by siadły. Po zalaniu oleju i próbie odpowietrzenia sprzęgła lewarek zmiany biegów przód-tył ciężko chodzi po włączonym silniku. Biegi również ciężko wchodzą czasami z zgrzytem i podczas wrzucania przód lub tył ciągnik zaczyna się toczyć jakby nie do końca było sprzęgło odpowietrzone. Przy odpowietrzaniu sprzęgła spuściłem ponad litr oleju. Czy ktoś miał podobny problem ? Jak się z nim uporaliście ? Byłbym wdzięczny za pomoc ;)

Ja  po remoncie sprzęgła za nic nie mogłem odpowietrzyć,ciągle mięki pedał z odpowietrznika leciał olej ale trochę słabo a nie było czasu na szukanie przyczyny to odpowietrzyłem w drugim kierunku, pod odpowietrznik podłączyłem wężyk i strzykawkę z olejem i kilka wstrzyknięć oleju (na zgaszonym silniku) i sprzęgło działa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez WojtekLewandowski
      Witam. Problem jest z ładowaniem w MF 8110. A dokładniej gdy dodam gazu zaczyna lepiej ładować. Na wolnych obrotach 12,5 V. Radio nie chce się włączyć, a lampy przygasają.
      Dodam tylko że regulator wymieniłem na nowy i sprawdziłem przewody.
    • Przez WojtekLewandowski
      Witam. Problem jest z ładowaniem w MF 8110. A dokładniej gdy dodam gazu zaczyna lepiej ładować. Na wolnych obrotach 12,5 V. Radio nie chce się włączyć, a lampy przygasają.
      Dodam tylko że regulator wymieniłem na nowy i sprawdziłem przewody.
    • Przez case-and-case
      Dzielcie się informacjami ,instrukcjami , opiniami , wiedzą , ciekawostkami na temat tych modeli
      Pierwsze pytanie , jaki olej silnikowy  i w jakiej ilości leje się do 6270 ?
    • Przez Cest
      Witam posiadam Mf 8110 moj problem polaga na niedziałajacym ,,Żólwiu" a dokladniej po przebiciu z zajaca na żółwia nie moge wrzucić żadnego biegu... (a na tablicy deski nie zapala sie kontrolka żółwia) natomiast gdy wracam do zajaca wszystko jest ok byc moze ktos z was mial taki problem i zna jakies sensowne wytlumaczenie czemu to nie dziala i co moglo sie stac no i przede wszszystkim jak to naprawic z gory dzieki 
    • Przez DamianKrawczyk
      Witam
      Mam problem w moim belarusie otóż nie mogę przerzucić wajchy na biegi polowe drogowe wchodzą ładnie ale gdy próbuje przełączyć na polowe nic tak jak by coś blokowało wajchę . Grzebałem przy tym troche i jak się śrubokrętem trochę ponagina to czasem wpadnie na polowe ale robię powrót na drogowe i to samo się dzieje wajcha stawia opór i nie daje się przerzucić .
      Spotkał się ktoś już z takim problemem ?bardzo prosił bym o pomoc pozdrawiam .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.