damian19321

Owijarka do 6tyś pln

Polecane posty

pawel372    1

metal facha za 6200 brutto maja na skladnicach na folie 500 i 750

ta aby na folie 500 tansza pare stowek

zebys czasem za jakies 4,5 tys nie wzial od prywaciarzy szmelc jakich malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoczek1994    453

pawel372 Nie zgodzę się z tym szmelecem. Znajomy ma owijarke prywaciarza zbych jeśli się nie myle, i powiem ci że aby każda była tak twarda jak ta to mogę nie kupować tych "markowych", powiem więcej sprawuje się lepiej niż sipma, z miejszym przebiegiem, a napewno tak nie rdzewieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoczek1994    453

dobruchowskiYT Nie twierdzę że wszystkie rdzewieją, ta na pewno ma troche więcej jak 4 lata, ale wygląda fatalnie fakt że też się nie obija. Ale jak na różnice w cenie między tą sipma która kosztowała ponad 8000zl a tą prywatną za 4200zl, to sipma wypada bardzo blado. Między innymi to sprawiło że sam też nie kupiłem metal-facha, za którego chcieli 6000zl tylko langrena za bodajże 4800 do którego jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń.
pawel_rawa Teraz już zdecydowanie mniej, bo większość ma swoje owijarki. Ale jeszcze jakieś cztery lata temu to podejrzewam że w tysiącach je liczył bo jeździł cigle na usługach że ciężko było go złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel_rawa    32

pracowałem na gospodarstwie gdzie metalfachem owijalismy ok 3 tys na rok to z owijarką pierwsze problemy pojawiły sie w 8 sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowiec    112

Ja mam owijarkę produkcji ZBYCH z Ryk już 11 sezon, około 300 rocznie, polecam jest twarda, jedynie kółka odbijające belę na stole się rozsypały ale to raczej nie duży problem, robię na 750 mm

Edytowano przez kierowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na owijarce od prywaciarza folią 750 robie ok 1500 balotów rocznie póki co wymieniłem 3 łożyska na bierzni gdy rozpadło sie pierwsze po 30 balotach byłem załamany jaki to szajs kupiłem za 4500zł ale zadzwoniłem do nich i przysłali mi odrazu 8 z czego 5 jeszcze leży od 6 lat więc powiem tak Jest za***ista nic z nią nie robiłem choć pare tysięcy przekręciła rdzy też na niej nie uświadczysz a o obrywających się walcach jak w simpie można zapomnieć u mnie w galerii jest jej zdjęcie zobaczcie sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez THE-kiler
      Witam kupiłem zdekompletowaną owijarkę samozaładowczą Ariadna poszukuję do niej  sterownika . Widziałem na Olx iż ktoś miał na sprzedaż z okolic Podlaskiego, Kobylin-Borzymy (przepraszam jeśli źle napisałem miejscowość lecz wieczorem natrafiłem na ogłoszenie a rano już go nie było) Byłbym bardzo wdzięczny 
    • Przez Jamalek
      Panowie, 
      Proszę o podpowiedź kupiłem owijarka sipme, ma urwany wtyk do licznika owinieć, ktoś pociągnął i urwał. Podpowie ktoś jaki idzie wtyk do tego komputerka ? Mam model jak zdjęciu magnes, przewód z czujnikiem jest brakuje tylko wtyk. 


    • Przez 6441Marcin6441
      Co sądzicie o zamontowaniu układu automatyki do owijarki bel?
      Urządzenie sterowane pilotem:
       
      -automatyczne zatrzymanie owijarki po osiągnięciu zaprogramowanej liczby obrotów:
      -ustawianie w pozycji do rozładunku
      -ustawianie w pozycji do załadunku
      -rozpoczęcie cyklu po wysłaniu sygnału z pilota sterujacego
    • Przez przemekk800i
      witam
      stoję przed zakupem owijaki. nie wiem która bedzie lepsza do owinięcia w jednym roku jest około 600 bel unia ma owijanie na dwie folie i 3 wałki do obracania bel za to maja ma pasy. nie wiem która będzie lepsza i trwalsza .  dodam ze w tym roku miałem do czynienia z owijarka na linki i z bocznym załadunkiem wszystko ok ale to nie jest to
      proszę o poradę.
      pozdrawiam 
    • Przez piootr
      Mam zamiar kupić owijarke z sipmy na folie 50 i 75 cm , urzytkuje ktoś taką maszyne albo jakąś inną owijającą folią 75 cm jak się coś takiego sprawuje , powinno się szybciej owijać
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj