lukasagro111

Wózek widłowy Toyota 8 Jaki wybrać maszt?

Polecane posty

lukasagro111    15

Witam, jaka w temacie kupuję wózek 1800 kg  i mam problem bo nie wiem jaki wybrać do niego maszt. Podstawowy to 3,3 metra i przedstawiciel gada że jak mam budynki 4 m to w zupełności starczy ale mogą założyć nawet do 5,5 metra za kilka tysi więcej. Posiadaczy proszę o opinię i doradzenie mi czy brać wyższe podnoszenie jak mam wszystkie garaże na 4 m ? z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matmati2    4

ja mam 4.5m i super się sprawuje zawsze lepiej mieć zapas. Pamiętaj by brać triplex a nie duplex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

 dzięki za podpowiedz bo też kupuje  wóżek. Przedstawiciel twierdzi że szkoda kasę pakować w triplexa bo i taak nie będę tak wysoko podnosiił i że jeżeli zwykły nie wystarczy to można sobie zmienić wtedy na triplex. tylko po co płaciić za 2.. Biorę triplex 4,7 metra kosztuje 6 tyś węcej niz podstawowy 3.3 duplex.

Edytowano przez Marco82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatra    0

Bierz triplex na 4.5 m, jak ktoś ci powie że nie będziesz tak wysoko nic wstawiał, pamiętaj że w końcu się przyda i będziesz żałować że wziąłeś mniejszy. Wózki widłowe mają Tobie długo służyć, po co potem dokładać do interesu :) POZDRAWIAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
    • Przez paulo9999
      Witam. Mam okazję kupić ładowarkę Atlas w przystępnej cenie ale niestety ma zepsuty napęd hydrostatyczny. Czy może orientujecie się ile może kosztować mniej więcej naprawa ów napędu? Czy jest to w ogóle opłacalne. Ta ładowarka nie zalicza się do nowych.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj