Skocz do zawartości
Damiano604

Usługi rolnicze nie mając gospodarstwa.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Damiano604    0

Witam, tak jak podałem w temacie, chce zająć się usługami rolniczymi, posiadam maszyny, lecz nie posiadam gospodarstwa rolnego. Czy jest jaka kolwiek możliwość aby mógł starać się o dofinansowanie? 

sadek9    26

Z tego co pamiętam to na takie coś można było dostać ale trzebabyło mieć działalność gospodarczą w typie usług dla rolników zdaje się że od dwóch lat bo miałem taką działalność ale mi nie szło więc zrezygnowałem bo te nasze zusy podatki i cała reszta mnie zabijała a raczej ludzie robiący na czarno bez podatków

pimper21    47

dokładnie u nas np. nie znajdziesz firmy która wystawia fakturę czyli nie ma firmy tylko jedzie na czarno bez odprowadzania podatków, dajmy na to założysz firmę, to i cenę będziesz musiał podnieść żeby coś z tego mieć, czyli logiczne że większość rolników weźmie tego na czarno bo taniej...

Wiadomość z agroFakt.pl

mds212    150

A dziwisz się? Jak ktoś nie jest na wacie i mu faktura niepotrzebna to oczywiste że woli zapłacić 300 zł niż np 370

Damiano604    0

W mojej okolicy nie ma na czarno, jeden próbował uslugi na czarno i juz prawie gospodarstwa sie pozbył (urzad skarbowy go wykonczyl).

pimper21    47

nie wiem jak jest u was ale w mojej okolicy nie raz był przepadek że ktoś tam zgłosił. Gadka jest prosta właściciel sieczkarni powiedział ze to w ramach pomocy sasiedzkiej i tyle to samo powie klient i jest po sprawie...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się