Skocz do zawartości
MateuszCiurysek

zwiększanie mocy w John Deere 6830 comfort

Polecane posty

Witam ostatnio tacie zaoferowano  zwiększenia mocy w naszym johnie 6830 jemu to się spodobało bo niby te 20 km więcej by miał i zdecydował się na zwiększenie mocy a mi to tak szczerze nie odpowiada bo czytałem w internecie że mało kto poleca zwiększanie i pytanie do was czy według was jest to dobre rozwiązanie i czy sami to robiliście

Ps. firma która ma nam zwiększać moc to tuning44

willi    45

Kolega czipnął swojego 6630 comfort na moc z 6930 (nie znam się na JD, więc nie wiem na ile KM) i sobie chwali. W orce jedzie jeden półpieg więcej, na niższych obrotach. Spalanie na ha. wychodzi podobnie, ale robotę zrobi szybciej. Czipowany był też przez 44 tuning z Opola.

Wiadomość z agroFakt.pl

DanielFarmer    123

Mi Pliszka czipnal tyle ze to swiezy temat ale powiem ze roznica wyczuwalna mimo zmiany kol na szersze.Z wyłączeniem egr 3tys netto.Myślę że warto.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pierniczek
      Witam,

Chciałbym kupić ciągnik o mocy 80 KM, max 90KM. Niestety kwota jaką w chwili obecnej dysponuję to 40 - 50 tys. Za te pieniążki można znaleźć ciągnik o tej mocy, ale nie można też wybierać za bardzo.

W związku z tym proszę was o pomoc w podjęciu decyzji jakiej maszyny szukać? Można za taką kwotę kupić MTZę, albo jakiś zagraniczny ciągnik np. MF - choć będzie dużo starszy.

Zakupiony ciągnik będzie pracował głownie przy gnieceniu pryzmy z kukurydzy, transporcie, być może przy sianokiszonce po założeniu ładowacza czołowego.

Pozdrawiam
    • Przez kat
      Witam!!! Po nowym roku mamy zamiar zmienić główny ciągnik w gospodarstwie (orka, agregat, talerzówka, transport). I tu moje pierwsze pytanie czy opłaca się kupować ciągnik kilku letni taki jak DF Agrotron 120, czy lepej kupić nowy (zetor, same)???
      Jeśli ktoś z was polecał by inną markę to takrze proszę o opinie

Pozdro dla całego AF ;D
    • Przez masiew
      mam MTZ-a z 80 roku. mam problem z przekażnikiem. nie mogę go włączyć. odkręciłem ztyłu ten dekiej z końcówką WOM bo myślałem że rozsypały się wałeczki zabezpieczające ale okazało się że wałek wychodzący ze skrzyni obraca się swobodnie. jaka może być przyczyna? może ma ktoś schemat WOM-u ? bardzo proszę o pomoc
    • Przez kgbck
      Witam Nurtuje mnie jedno zagadnienie posiadam traktor Fendt 724
      Moc nominalna 220KM wedlug ecr 24
      Moc maxymalna 240KM wedlug ecr 24
      Moc nominalna 237KM wedlug 97/68 moment 1058 nm wedlug ecr24
      moc maxymalna 246KM wedlug 97/68

Sasiad posaida rowniez nowego tylko ze Case ih Puma 230cvx
      Moc nominalna 228KM wedlug iso 14396
      Moc maxymalna 249KM wedlug iso 14396 monemt wedlug iso 1160nm
      Moc maxymalna 269KM wedlug iso 14396 z powerbost

Patrzac na te normy to ktory bedzie mocniejszy ?! gdyz w ostatnim numerze top agrar bylo zawarte ze od mocy maxymalnej Case trzeba odejmowac okolo 30-35 KM gdyz maja inna norme mocy czyli teoretycznie 269-30 rowna sie 239z powerbostem w Case

Moze kiedys ktos rozkminil te normy wiem ze najbardziej rygorystyczna ktora zostala teraz to wlasnie ecr 24 uzywa ja JD i Fendt a iso 14396 i ecr120 jest najmniej rygorystyczna Podaje ja case NH i inne marki .
    • Przez KAbi12
      Witam mam taki problem jak w temacie. Zrobiłem władkowi remont silnika wszystkie części nowe i przy obciążeniu kopci na czarno i nie ma tyle mocy co powinien