Uziu92

Nowe Krajowe Agregaty Talerzowe z Hydropakiem - opinie, jakość wykonania, wady i zalety

Polecane posty

Bartek933    5390

Agro Lift i AgroTom mają wersje XL z ''powiększonym'' rozstawem talerzy


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystek1992    20

Tylko te dwie marki maja szerszy rozstaw? Chyba że brać normalną i nie patrzeć na to? 


Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

 

... walczą dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystek1992    20

Miałem na testy Rolmako na 560 z pakerem i robotę fajnie robił. Uprawa po oranicy gorzej bo paker słabo się obracał bo miał 500 średnicy. 


Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

 

... walczą dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7941
1 godzinę temu, krystek1992 napisał:

Tylko te dwie marki maja szerszy rozstaw? Chyba że brać normalną i nie patrzeć na to? 

zaley jakiego masz konia, te xl są długie strasznie, długi hydropak, jeszcze jak zaczepisz siewnik do niego jakoś talerzowy co z tonę wazy i zasypu z 400 kg to trzeba ok. 200 koni żeby to bezpiecznie wozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

rozwiązuje problem hydropaku i długości zestawu

nie podoba mi się zestaw talerzówka zawieszana plus hydropak. jak już to coś takiego to ma sens. taki mini pronto: rolmako U693+Gaspardo Nina

 

rolmako plus gaspardo.jpg


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystek1992    20

Zboża dużo nie sieje. Max kilkanaście ha. A kupować talerzówkę bez możliwości dołożenia hydropaku to chyba lekki strzał w kolano :) Mam 2 znajomych którzy są braćmi i obaj mają Rolexy na wale z kół jezdnych. Nawet jeden u mnie nim pracował. Fajne sprzęty ale jakoś zawieszana mi chyba lepiej pasuje, co prawda bardzo ją czuć na ciągniku ale jakoś z przyzwyczajenia chyba dlatego wydaje się lepsza zawieszana. :)


Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

 

... walczą dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319
Bartek933 napisał:

I radził bym mniejsze talerze brać

dlaczego? mniejsze, czyli jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5390

460-510mm, przy niskiej prędkości lepiej pracują niż te większe

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Hvb3000
      Moje pytanie dotyczy awaryjności i tego jakie ma zalety i wady skrzynia "dynashift", jak oceniacie ciągnik ?
    • Przez Mateusz321
      witam. kupuje bizona fahr m_750 i chciałbym sie dowiedziec o jego wadach i zaletach. oraz jaki jest dostep do czesci
    • Przez MarcinOsucha
      Witam. Mój tata planuje zakup ciągnika o mocy około 80-90 KM. Poszukując takiego trafiliśmy na Deutz Fahra Agroplus 85. Tu chciałbym się zapytać czy ktoś posiada ,,Doicza'' z serii agroplus i zechciałby się podzielić opiniami na jego temat, np. wydajność, spalanie, wady/zalety, najczęstrze awarie i niedopracowania... itp. Liczę na pomoc.
      PS. to mój pierwszy post na forum
      Pozdrawiam.
    • Przez trafer
      Witam,
      Chciałbym się dowiedzieć czegoś o takich agregatach jak janpol, euromasz, czy jest różnica miedzy nimi   a powiedzmy agromaszem? 
       
    • Przez indyczek87
      Witam poszukuje informacji na temat kombajnu MF 430. Wady, zalety, wydajność, opinie użytkowników.  Bardzo ciężko znaleźć informacje na temat akurat tego modelu więc za każdą wskazówkę z góry dzięki. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj