Skocz do zawartości
News
Mirek900

Pytanko,porada o Kombajn ziemniaczany Grimme

Polecane posty

Mirek900    0

Witam mam pytanko. Chce kupić kombajn ziemniaczany ktory działał by u mnie na polu z ziemniakami:) I tu jest pytano otóż znalazłem dwa kombajny grimme blisko mojego miejsca zamieszkania cena to 3tys. Ale chciałbym was zapytac jak to jest z cześciami do tej firmy maszyn i ogólnie o waszą opinie na ten temat. Miałem na oku tez anne ale niestety ktos mnie uprzedzil. A no i czy c360 da sobie z tym rade .

Nizej dodaje zdjecia tych maszyn

Dzieki i pozdrawiam

post-218940-0-57874200-1505921708_thumb.jpg

post-218940-0-46092800-1505921752_thumb.jpg

post-218940-0-73261200-1505921770_thumb.jpg

sebe1033    78

to podjedź do kogoś kto ma anne albo bolko bo te grimme to może ich pierwowzory i części jeszcze od nich pasują

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Krystian93r
      Witam.Na początek może Co sądzicie o tym kombajnie?

• Przez PK007
      Mam do sprzedania kombajn ziemniaczany HASSIA, stan techniczny dobry, cały czas garażowany. Sprzedają ponieważ likwiduję produkcję ziemniaków. Cena 3500 zł. Tel. kontaktowy 507 344 980 (m. Pilica, gm. Pilica. pow. zawierciański, woj. śląskie)

• Przez Siwecki97
      Witam, co powiecie o tym kombajnie - Rostselmash vector 420/425? Interesuje mnie wydajność, wykonanie, bezawaryjność, czystość młocenia jak i straty po pokosie . Prosiłbym o rzetelna opinie tej maszyny jak i firmy! Dziękuję i pozdrawiam! 
    • Przez PK007
      Mam do sprzedania kombajn ziemniaczany HASSIA, stan techniczny dobry, cały czas garażowany. Sprzedają ponieważ likwiduję produkcję ziemniaków. Cena 3500 zł (do negocjacji). Tel. kontaktowy 507 344 980 (m. Pilica, gm. Pilica. pow. zawierciański, woj. śląskie)

• Przez JM90
      Witam.
      Kupię dobre ziemniaki jadalne, starannie przesortowane i zapakowane w workach po 15 kg, konieczne smaczne i w dobrej "kondycji" czyli nie zwiędłe (preferowane odmiany Denar, Lord, Gwiazda, Gala ale także inne). Jasna skórka i średnia wielkość bulw będą dodatkowymi plusami.
      Możliwość dłuższej współpracy, na początek potrzebuję ok. 1,5 tony/tydzień (przy dobrym "towarze" zapotrzebowanie może się zwiększyć).
      Posiadam własny transport. Mieszkam w powiecie średzkim a obszar odbioru w moim zasięgu to orientacyjnie okolice Poznania, Kórnika, Środy Wlkp., Jarocina, Pleszewa, Kalisza.
      Cena wyjściowa jaką jestem skłonny zapłacić to 5 zł. Podlega oczywiście negocjacji i nie jest to cena maksymalna, zależy głównie od jakości ziemniaków i odległości jaką ewentualnie będę musiał pokonać aby odebrać ziemniaki.
      Więcej informacji pod numerem:
      513-815-183
      Jeśli nie odbieram, proszę o wiadomość sms i cierpliwość - na pewno oddzwonię.
      Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.