Skocz do zawartości
News
pafuv

Sieczkarnia new holland s1800 sprzęgło

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pafuv    0

Witam zakupiłem ostatnio sieczkarnię z 86r. new holland s1800. Jak kupiłem to odrazu trzeba naprawić kilka rzeczy głównie chodzi o sprzęgło ale nie mogę znaleźć. Wie ktoś może od jakich innych modeli mogą pasować części badź wie ktoś gdzie mógłbym dostać używkę??

Edytowano przez pafuv

corrado    359

O jakich częściach konkretnie mowa?

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek2201
      Witam. Potrzebuje wydajnej sieczkarni do kukurydzy jednorzędowej do ciągnika 110 KM 6 cyl. Obecnie posiadam polska Fokę która pracowała z ciągnikiem 60 KM ale do tego traktora jest za mała bo nie nadąża ciąć kukurydzy. Myślałem o Pottinger MEX III. Chciałbym żeby była wydajna i dobrze cięła najlepiej z gniotownikiem. Co polecacie?
    • Przez jarczes
      Witam. Poszukuję części do silnika Perkins v8 540T. Chodzi głównie o układ paliwowy. Może ma ktoś jakąś sprawdzoną firmę z częściami,? 
    • Przez eMeFek95
      witam. Właśnie zakupiłem ową sieczkarnie jak w temacie. stan średni do odrestaurowania. właśnie zacząłem rozbierać i natknąłem się na problem z bębnem tnącym bo w ogóle nie mogę talerza zdemontować z wału. robił może ktoś z was kiedyś takie cuś ? talerz jest chyba na gwincie ale żeby ruszyć to ani w jedną ani w drugą. talerz chce zdjąć ponieważ chce wspawać nową kieszeń na tarkę i zeszlifować jakieś rzeźby wspawane na tarczy tnącej. 
    • Przez dominikuuu123
      co o niej sądzicie ? jakie zapotrzebowanie mocy,czy każde ziarno jest przetrącone ? warto kupić ?
    • Przez konrad1234
      Witam mam nastepujący problem w swojej JD, mianowicie kupiłem sieczkarnie i nie działaja wsteczne obroty walców wciągających (żeby wypchac masę). Problem jest taki ze np gdy raz włącze ostrzenie noży wszystko przejdzie ładnie pięknie tyle co ma przejść i już drugi raz tego nie włącze... Dopiero po około 40 min moge zrobić to ponownie. Hydromotor mam wstawiony nowy skrzynia też na 100% sprawna. Co to może być? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.