Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Robson11

Hesston 5670 kupię ślizg podbieracza/tarcze krzywkowa do podbieracza.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Hesston
Robson11    1

Raczej nie da rady. W jednym miejscu dziura na dwa palce w drugim tak już się starła ścianka, że praktycznie jej nie ma :P.

grzesiek88    88

Znam to, ja w większe ubytki wstawiałem płaskownik, obspawywałem i szlifowałem, żmudna robota ale sporo kasy w kieszeni. W zgrabiarce też tak robiłem i jak narazie po całym sezonie trzyma się super

corrado    359

Można to zrobić kwestia chęci i trochę umiejętności. Jeśli sam nie czujesz się na siłach możesz oddać do zakładu i Ci zregenerują i również będzie tanie. Nowe drogie, używane też nie będą w super kondycji ale jeśli chcesz poszukaj pras na części na w ogłoszeniach bez większego problemu można znaleźć.  

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Robson11    1

Takie bez problemu, że we wszystkich ogłoszeniach na olx itp. nie mają(dzwoniłem) :P. Będę musiał znaleźć jakich zakład który będzie w stanie to zregenerować .

corrado    359

Mam znajomego który handluje sprzętem rolniczym i ma je od ręki bo dostałem własnie info. Stan dobry, a cena jeszcze lepsza. Więc jeśli chcesz używki to daj znać.

Edytowano przez corrado

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez ursusowski289
      Witam kolegów, może pisze to na nie właściwym forum ale pomyślałem że wiele rolników ma w szopie jakąś starą wsk-e lub części do niej i może chcieliby to sprzedać, ja za rozsądną cenę chętnie kupiłbym jakąś wsk-e ( nie musi posiadać rejestracji) lub jakieś części do niej.
      Zainteresowanych zapraszam do prywatnych wiadomości.

• Przez ThePerkins
      https://www.olx.pl/oferta/schladzalnik-mleka-430l-zamienie-CID757-IDwMAPZ.html  Sprzedam bądź zamienię na większy najlepiej 650l Mazowieckie/Podlaskie 
    • Przez MotoMaszyny_pl
      Witam wszystkich serdecznie,
      Razem ze wspólnikiem jesteśmy w trakcie budowy nowego serwisu ogłoszeniowego, na którym można znaleźć między innymi ciężkie maszyny rolnicze.
      Chciałbym prosić Was o pomoc i pewnego rodzaju podpowiedzi dotyczące tego typu serwisów ogłoszeniowych.
      Przede wszystkim chciałbym wiedzieć z jakich serwisów ogłoszeniowych korzystacie przy wyszukiwaniu sprzętu rolniczego oraz z jakich serwisów korzystacie (i dlaczego?)  gdy chcecie dodać ogłoszenie?
      Co jest według Was najważniejsze w takim serwisie ogłoszeniowym? Jak powinien wyglądać, jakie funkcjonalności powinien posiadać idealny serwis ogłoszeniowy z maszynami rolniczymi?
      Za odpowiedzi i zaangażowanie w temat z góry BARDZO DZIĘKUJĘ!  
    • Przez Matey06
      Kupię zetora jak w temacie badź MTZ'a. Może być sprowadzony przygotowany do rejestracji, bądź z ważnymi badaniami technicznymi i ubezpieczeniem.  Do 25k
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.