Skocz do zawartości
borsuk1891

MF 699-Podnośnik nie podnosi na zimnym oleju

Polecane posty

borsuk1891    0

Witam wszystkich.

Mam problem w MF 699 z hydrauliką  .Otóż po uruchomieniu ciągnika po nocy podnośnik nie chce podnosić . Po wciśnięciu na pedał gazu pompa bardzo wyje i włącza się kontrolka od zapchanego filtra pompy , choć filtr jest prawie nowy . Problem zanika dopiero gdy ciągnik dobrze rozgrzeje się . Co może być przyczyną .

Dzięki

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    341

A filtry jakościowo dobre? Może któryś się wyrwał i zatyka się. Sprawdź to.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

corrado    341

Tak to możemy tylko gdybać może być zatkany smok, 

akmaly    215

Jaki smok? Przecież to filtr jest na zasileniu pompy. Możliwe że coś jest na rzeczy z zaworem, na wyższym ciśnieniu blokuje przepływ. Szukanie przez forum jest bez sensu, szukaj mechanika, wykonaj pomiary ciśnienia i zobaczysz gdzie problem.

corrado    341

Mój błąd ( przyzwyczajanie do zewnętrznych filtrów ), ale gdy olej się rozgrzeje problem zanika zupełnie czy po prostu jest lepiej niż na zimnym.

borsuk1891    0

Jak nagrzeje się to podnosi znacznie lepiej, pompa przestaje wyć. Ale podczas orki żeby podnieść pług muszę cofnąć aż odkładnice wyjdą z ziemi

Edytowano przez borsuk1891

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kondzio342
      Panowie jak zrobic zeby podnosnik jak i hydraulika chodzila razem w 3512. Bo gdzies kiedys widzialem ze mozna przerobic inny rozdzielacz boczny węże i da sie to ogarnac. Czy ktos takiego cos robił???
    • Przez CezaryRoszkowski
      Halko,
      kupiłem prasoowijarke i potrzebny mi load sensing (ls) do lepszego funkcjonowania maszyny.
      Ciągnik 6820, co to za gniazdo ? Zwyklę wyjście hydraulicze czy moze jakis swobodny spływ ?
      Zdj dla znawców

• Przez CezaryRoszkowski
      Halko, jutro chce uruchomić prase czy przewód nr 1 (głowny przepływ oleju) moze byc w tej samej sekcji gniazd co przewód nr 2 (podbieracz) ?
      Czy może należy go wpiąć w inne gniazdo?
      W instrukcji napisane, ze zle podlączenie grozi uszkodzieniem

Pozdrawiam

• Przez smartfon
      Cześć chłopaki ,
      problem mam taki , że postanowiłem wymienić pompę hydrauliczną w c 360 bo praktycznie nie podnosił , ale po zdjęciu pompy na rurce którą idzie olej do rozdzielacza zauważyłem małe pęknięcia więc najlepiej ją wymienić . Kwestia jak się do niej zabrać bo zdaje się , że jest wciskana lub wprasowywana i nie mam pojęcia jak się pozbyć starej , a co ważniejsze jak wstawić nową bez uszkodzenia . 
      Pozdrówka
    • Przez wabrzek
      Wiatam mam Emke 2011 r. Program naprawczy na zawór hydrauliki jest zrobiony ale na bzyczenie pompy nie miało to wpływu. Czy ktoś wie jak wyciszyć ten dźwięk. Modele po 2012 maja cicho w kabinie a przed liftem masakra. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.