Skocz do zawartości
mati571401

Ursus 5714 ładowacz czołowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
ZYLA    409

Sąsiad mial takiego z Polskim ladowaczem TUR... coś tam, z ramką SMS. Ładowność 1200kg chyba miał. Zdejmował nim palety z cementem nawet.

Wiadomość z agroFakt.pl

akmaly    228

Jeśli masz osobną pompę do hydrauliki zew. z możliwością łączenia wydatków to możesz kupić ładowacz z większym udźwigiem, przy jednej pompie będzie działać mało dynamicznie. Co do bigbagów to przeważnie 500-600 kg, tylko nie pakuj się w tandetę co niby 700 parę kg. udźwigu bo o ile podniesie to już z tym nie pojedziesz. 1200 kg to akurat. 

farmtrac8244    125

Z tego co widzę w miarę szukaj coś z Warfamy lub Ursusa. Nie mam tego typu ciagnika ale dlaczego pompa by miała nie dać rady? a właśnie pompę masz typu tandem czy zwykłą?

vbox33    33

Pracowałem i wciąż pracuje na Ursusie 5714 z ładowaczem Hydramet TUR 12 i jestem mega zadowolony. Jak to wygląda - zairzyj do galerii. Ładowanie obornika, bel, piachu, kamieni, przewóz ziarna, załadunek i rozładunek palet i wszystko jest jak najbardziej ok. Używałem tego zestawu nawet przy załadunku poloneza na przyczepę (wiadomo ile on waży) i też nie było problemu, z podniesieniem c-330 podczas wymiany kół też nie było problemu. Jedyne do czego można się przyczepić to że mógłby nieco wyżej podnosić ale to już kwestia poboczna.

mati571401    18

Z tego co widzę w miarę szukaj coś z Warfamy lub Ursusa. Nie mam tego typu ciagnika ale dlaczego pompa by miała nie dać rady? a właśnie pompę masz typu tandem czy zwykłą?

Chciałbym żeby to było coś w miarę solidnego żeby już spawarki nie uruchamiać a dlaczego pompa miała by nie dać rady nie jest jakoś specjalnie wydajna

akmaly    228

Jeśli chcesz coś solidnego w rozsądnej cenie, to szukaj używki, np. Mailleux MX 460 lub 40-85 lub podobne.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez miles3147
      Witam. Jaki pług obrotowy polecacie do Ursusa 4514? Jaka może być jego maksymalna masa?
      Zdublował mi się temat. Proszę o usunięcie tematu.
    • Przez miles3147
      Witam. Jaki pług obrotowy polecacie do Ursusa 4514? Jaka może być jego maksymalna masa?
    • Przez miles3147
      Witam. Słyszałem kiedyś, że można zwiększyć udźwig w 4514 poprzez założenie cylindra i tłoka od 5714. Robił tak ktoś? Wyjdzie taniej, bo żeby zwiększyć siłownikami wspomagającymi udźwig o tonę, to trzeba wydać 2 tyś zł.
    • Przez miles3147
      Witam. Jakie polecacie siedzenie do Ursusa 4514 kabina typ Komfort 07 Sokółka żeby pasowało bez żadnych przeróbek?
    • Przez El_Chapo2812
      Witam, posiadam Ursusa 4512, od mniej więcejcpół roku zaczęły się problemy ze skrzynią biegów tzn. Podczas jazdy biegi wchodzą i wychodzą bardzo płynnie, bez zgrzytów. Natomiast podczas postoju i pod obciążeniem jest problem przy wyrzuceniu i wrzuceniu zwłaszcza jedynki oraz wstecznego. Przy wrzuceniu strasznie zgrzyta a przy wyrzuceniu trzeba dwoma rękami trzymać lewarek. Ciągnik chodzi głównie w prasie walcowej i agregacie uprawowym(ciężka brona z wałem).
      Proszę o wasze rady i uwagi co może być tego przyczyną i jak to naprawić gdyż jest to bardzo uciążliwe.
      Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.