mati571401

Ursus 5714 ładowacz czołowy

Polecane posty

mati571401    32

Polecacie jakiś dobry ładowacz do 5714 głównie do lekkich prac przenoszenie big bagów itp i czy pompa da radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    714

Sąsiad mial takiego z Polskim ladowaczem TUR... coś tam, z ramką SMS. Ładowność 1200kg chyba miał. Zdejmował nim palety z cementem nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Jeśli masz osobną pompę do hydrauliki zew. z możliwością łączenia wydatków to możesz kupić ładowacz z większym udźwigiem, przy jednej pompie będzie działać mało dynamicznie. Co do bigbagów to przeważnie 500-600 kg, tylko nie pakuj się w tandetę co niby 700 parę kg. udźwigu bo o ile podniesie to już z tym nie pojedziesz. 1200 kg to akurat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441

Z tego co widzę w miarę szukaj coś z Warfamy lub Ursusa. Nie mam tego typu ciagnika ale dlaczego pompa by miała nie dać rady? a właśnie pompę masz typu tandem czy zwykłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pracowałem i wciąż pracuje na Ursusie 5714 z ładowaczem Hydramet TUR 12 i jestem mega zadowolony. Jak to wygląda - zairzyj do galerii. Ładowanie obornika, bel, piachu, kamieni, przewóz ziarna, załadunek i rozładunek palet i wszystko jest jak najbardziej ok. Używałem tego zestawu nawet przy załadunku poloneza na przyczepę (wiadomo ile on waży) i też nie było problemu, z podniesieniem c-330 podczas wymiany kół też nie było problemu. Jedyne do czego można się przyczepić to że mógłby nieco wyżej podnosić ale to już kwestia poboczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati571401    32

Z tego co widzę w miarę szukaj coś z Warfamy lub Ursusa. Nie mam tego typu ciagnika ale dlaczego pompa by miała nie dać rady? a właśnie pompę masz typu tandem czy zwykłą?

 

Chciałbym żeby to było coś w miarę solidnego żeby już spawarki nie uruchamiać a dlaczego pompa miała by nie dać rady nie jest jakoś specjalnie wydajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Jeśli chcesz coś solidnego w rozsądnej cenie, to szukaj używki, np. Mailleux MX 460 lub 40-85 lub podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez emtecc
      Witam
      Użytkuje ktoś siewnik stopkowy Agro Masz 2.5m z ursusem 3512. Ma to sens czy tylko męczenie się? Sama waga (590kg) siewnika nie napawa optymizmem 
    • Przez TomaszN
      Witam czy może ktoś posiada komplety przedni napęd od ursusa 5314 ?
    • Przez Bandziornoo
      Witam wszystkich jestem nowym posiadaczem ursusa 3512  97r  nieznam się zbytnio na tych traktorach  ale podczas jazdy z górki jest cichutki jak chybryda ale już pod górkę  coś wyje tak jakby Między silnikiem a skrzynią biegów  mam tylko nadzieję że to nie będzie skrzynią biegów  a zwolnic tam nie ma  ?? Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Piotr5314
      Witam posiadam 5314 z 96r i prosze abyście napisali coś na jego temat tylko obiektywnie <_<
    • Przez Jamalek
      Witam,
      Zwracam się z prośbą o podpowiedź w dwóch tematach
      1) Nasz ursus zaczął w ostatnim sezonie dość mocno kopcić na czarno szczegolnie podczas pracy pod obciążeniem. Od czego może to być. Oleju nie bierze, słaby nie jest, czy pali więcej nie wiem nie sprawdzaliśmy leję się i jedzie. Może trochę ciężej pali na zimnym silniku szczególnie teraz w zimę- one ogólnie ciężko pala zimą ale teraz jakby trochę bardziej. Dwa sezony temu miał robione wtryski, ale czy sa ok to nie wiem. Wyciągać je do sprawdzenia czy szukać gdzieś indziej.
      2) Co się dzieje jak linka od ssania na ciepłym silniku nie chce się wcisnąć, na zimnym wciska się bez problemu. 
       
      Dziękuję za wszystkie podpowiedzi 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj