MateuszCiurysek

Cena Kombajnu Claas Tucano 320

Polecane posty

Witam jestem zainteresowany kupnem kombajnu Claas Tucano 320 z hederem 4.9m i oponami 800 chodzi mi o nowy kombajn i chciałbym poznać jego cenę na dzień dzisiejszy jestem z lubelskiego i nasz dealer (Roltex krasnystaw) chce nie wiadomo ile za kombajn i ciekawi mnie cena w innych częściach polski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

A mógłbyś podać to cene ? bo jak można powiedzieć że cena jest wysoka będąc u jednego dealera ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kupiłem t4f w 2015 za 480 netto heder 4.9 3d koła 800 stół i wózek tucholski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1530

nie cały miesiąc temu. 

Odział Rudno.

Nie będę pisał tutaj kto mi wycenę robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek0987    13

Ja miałem propozycje 490 za koła 800, heder 4,9, stół i wózek, elektryczne sita ale to w przedsmaku jest. Ogólnie słabo schodzili z ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj