Skocz do zawartości

Polecane posty

macius11157    38

Witam chciałbym wymianic olej w moim deutzu i szukałem na forum ale nie mogłem nigdzie znalesc ile wchodzi do poszczegolnych podzespołow Do silnika skrzyni mostu przedniego i zwolnic z przodu bo nie mam pojecia ile kupic zeby wymianic

jeszcze mam pytanie jaki powinien isc olej do przedniego mostu i zwolnic ?

Ecopiotr    105

Na stronie Orlena znajdziesz ilości i specyfikacje olei do chyba wszystkich ciągników. Na stronie DF nie ma?

macius11157    38

na stronie df nie ma informacji raczej do tak starych ciagnikow tak samo na stronie orlenu nikt nie pomoze ?

Edytowano przez macius11157

Wiadomość z agroFakt.pl

DTaras    259

to nie UTTO? Taki olej przy planowanej wymianie jak Twoja kupujesz i tak w beczce i wtedy na bank wystarczy - 2x 60 l

corrado    341

Silnik 11l, przedni most 5l, skrzynia 44l, hydraulika 13l.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mateusz1997
      Witam jak wyregulowac rewers w deutz fahr 420 ttv aby łagodniej ruszał?
    • Przez artur1295
      Witam
      Chciałbym zrobić rolkę docikową pobieracza w swojej prasie fahr gp220 poniewaz słabo mi wciąga siano,słomę.
      Czy mozę już ktoś robił coś takiego i mi podał wymiary jak nisko od ziemi musi to być i jak blisko przy palcach pobieraka. albo jak ktos by mógł zmierzyc w swojej prasie jak to wygląda 
      bylbym wdzięczny 
    • Przez Heniu95
      Witam wszystkich zgromadzonych,
      Chcę kupić ciągnik rolniczy z podanych, New Holland t6030 lub Deutz fahr k120
      I teraz jeśli moglibyście powiedzieć coś o tych ciągnikach i który z tych 2 jest najlepszy, jak jest ze spalaniem, awaryjnością  i dlaczego dany ciągnik jest lepszy to byłbym wdzięczny. Jestem otwarty na różne opinie. Ciągnik pracowałby na 40 hektarowym gospodarstwie, jako główny ciągnik tzn. orka, siewy itp .
      Pozdrawiam 
    • Przez rolnik992A
      Witajcie,
      CIągnik Deuzt Fahr Agrotron 4.90s. Świeci mi się kontrolka od oleju hydraulicznego od skrzyni biegów na wolnych obrotach. Przy zwiększaniu obrotów lub naciśnięciu hamulców gaśnie. Wiecie w czym może być problem?
    • Przez kamil5421
      Witam. Sprzedam ciągnik Deutz-Fahr Agrofarm 410 wersja GS , 86 km. 2900 h , 2011rok . z turem Metal-Fach udzwig 1600 kg . stan b.dobry . Jestem pierwszym właścicielem, ciągnik pracował jako pomocniczy ,   Cena 135 000 zł , do Negocjacji . Zdjęcie w linku poniżej
      https://zapodaj.net/8c75c0873587d.jpg.html

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.