Verdi10

Rozwój zacofanego gospodarstwa

Polecane posty

daron64    4255

Z 90-50tys na czysto? No nie taka duża. U nas jak rozmawiamy z ludźmi to sporo jest takich co po paręset mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verdi10    3
Dnia 17.09.2017 o 13:38, daron64 napisał:

Z 90-50tys na czysto? No nie taka duża. U nas jak rozmawiamy z ludźmi to sporo jest takich co po paręset mają.

 

...

Edytowano przez Verdi10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Tyle, że po te 15sprzedajesz i nic cię dalej nie interesuje. Na słoiki to jednak sporo więcej zachodu, no i oczywiście kasy. Od nas jedni woża do Gdańska na jakiś rynek -150km w jedną stronę. Wtedy już bardziej trzeba się temu poświęcić. Ale jeśli miałoby sienna to czas, to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verdi10    3
Dnia 17.09.2017 o 15:18, daron64 napisał:

Tyle, że po te 15sprzedajesz i nic cię dalej nie interesuje. Na słoiki to jednak sporo więcej zachodu, no i oczywiście kasy. Od nas jedni woża do Gdańska na jakiś rynek -150km w jedną stronę. Wtedy już bardziej trzeba się temu poświęcić. Ale jeśli miałoby sienna to czas, to czemu nie.

 

...

Edytowano przez Verdi10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jarekvip99
      W ciagu tygodnia bede mial przepisane gospodarstwo jakie urzedy musze odwiedzic po notariuszu?? Na pewno Krus ale co jeszcze aby wszystkie formalnosci z rozpoczecie dzialalnosci rolniczej byly spelnione?
    • Przez renatkam8
      WITAM wszystkich zakupuje gospodarstwo z działką o powierzchni o,60 ary w czym działka z budynkiem ma 0,17 ary a reszta to użytki rolne czyli 0,73 ary i mam takie pytanie. Jezeli zakupuję działkę z własnych srodków to czy mogę ubiegać sie o dofinansowanie po zakupie ?
    • Przez stasek663
      witam 
      jestem młodym rolnikiem dostałem gospodarstwo po rodzicach żaden z rodzeństwa nie kwapił się do tego a ja to kocham od małego
      co prawda jest to malutkie gospodarstwo ale zamierzam to powiększyć tzn . interesuje się hodowla bykami na sprzedaż.. pracuje za granicą i narazie wszystko co zarabiam inwestuje w gospodarstwo maszyny traktory itp...
      mam mało obore ok 30m2 ale zamierzam ja rozbudować  przebudować  lecz jest to stary budynek bez możliwości wjazdu sprzętem  do niego😑(w przyszłości planie budowę nowej obory )
      pytanie do was jakie było zacząć hodować od małego czym karmić najlepiej i w jakim okresie sprzedawać ??
      sieje również owies,pszenica,żyto, jęczmień wszystko w małych ilościach ale nie mam problemu z polem bo ludzie u nas nie gospodarza i mogę mieć każdą ilość pola więc też myślałem czy by nie robić balotow  z siano kieszonka lub zboża uprawiać na sprzedaż ??
    • Przez tomeq
      Witam!
      Czy może ktoś polecić program/stronę podobną do vitalfields do obsługi gospodarstwa? Najlepiej bezpłatny.
    • Przez Karolina94
      Witam, nie wiem czy tu dostanę jakieś rady,ale chyba warto spytać
      Tydzień temu kupiłam gospodarstwo rolne, 1,50ha. Chciałabym teraz dokonać kilku zmian, po 1) stoi tam stara drewniana stodoła w b.złym stanie nadaje sie jedynie do rozbiórki, chciałaby ją rozebrać a na jej miejsce, na te fundamenty postawić budynek gospodarczy, czy na takie cos będę potrzebowała zgody, czy do 35m2 wystarczy zgłoszenie? Druga sprawa to do domu chciałabym, wręcz musze, dostawić kotłownie,kotłownia miałaby ok 10m2 czy również na to wymagana jest zgoda, czy wystarczy zgłoszenie? Działaka zagrodowo-rolna.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj