Skocz do zawartości
News
griga

Nordsten NS1030 - talerzowy warto czy nie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
griga    254

Szukam konkretnych informacji odnośnie dokładnie takiego jak na zdjeciu siewnika. Oczywiście szerokość bez znaczenia.

Interesuje Mnie głównie zachowanie redlic talerzowych w różnych typach ziemi.

Podobne redlice wydaje Mi się że ma obecnie Kongskilde eco line ale głowy nie dam

Zastanawiam się czy warto zamieniać obecnego stopkowego na takie talerzowego.

Jak sprawdzi się przy siewie rzepaku? Jeśli ktoś siał takim chętnie posłucham opinii ale wyłącznie o takim siewniku inne talerzowe mnie nie interesują. Dla przykładu podrzucam zdjecie o co Mi chodzi.

siewnik.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

griga    254

Ale pewnie sama zasada jest ta sama. Więc może ktoś kto ma eco line talerzowego coś powie o tym jak to sieje, głównie chodzi Mi o rzepak

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mrugolek
      Witam. Jaka jest waga siewnika Amazone d7 super s ?
    • Przez paktofonikas1987
      Czy w kazdym siewniku mozna ustawic sciezki ?Bo mam jakis stary duzy (5 lub 6m) siewnik z kutna i chcialbym zaczac robic sciezki pod opryskiwacz z belka 12 m.I nie bardzo wiem jak to zrobic. Moglby ktos pomoc?
    • Przez Szron88
      Witam.
      Potrzebuje instrukcje obsługi od sterownika do ścieżek w agregacie kverneland pollo. Siewnik fiona da 3m. Sterownik taki jak na fotkach. Nie dam rady do rozgryźć.

• Przez jedrus2020
      Witam wszystkich. Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł a żeby sprzedać poznaniaka i kupić jakiś mały siewnik 2m i zrobić do niego agregat uprawowo siewny. Wpadł mi w oko siewnik isaria 2.25 :https://www.olx.pl/oferta/siewnik-isaria-CID757-IDtpjT5.html co o nim sadzicie ? ma ktoś możne do niego jakaś tabele wysiewu lub powie jak zrobić próbę kręcona? agregat oczywiście do 60.
    • Przez kangur95
      Sprzedam siewnik rol masz identyko jak poznaniak 2.7m 6.000 do negocjacji serdecznie polecam pierwszy właściciel

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.