Skocz do zawartości
News
griga

Nordsten NS1030 - talerzowy warto czy nie?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
griga    195

Szukam konkretnych informacji odnośnie dokładnie takiego jak na zdjeciu siewnika. Oczywiście szerokość bez znaczenia.

Interesuje Mnie głównie zachowanie redlic talerzowych w różnych typach ziemi.

Podobne redlice wydaje Mi się że ma obecnie Kongskilde eco line ale głowy nie dam

Zastanawiam się czy warto zamieniać obecnego stopkowego na takie talerzowego.

Jak sprawdzi się przy siewie rzepaku? Jeśli ktoś siał takim chętnie posłucham opinii ale wyłącznie o takim siewniku inne talerzowe mnie nie interesują. Dla przykładu podrzucam zdjecie o co Mi chodzi.

siewnik.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

griga    195

Ale pewnie sama zasada jest ta sama. Więc może ktoś kto ma eco line talerzowego coś powie o tym jak to sieje, głównie chodzi Mi o rzepak

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Łukaszfarmer
      Witam, posiadam siewnik punktowy Amazone ED302 ze sterownikiem Amascan+  dwa dni temu podczas siania kukurydzy komputer zaczął alarmować że jedna sekcja przestała siać, spuściłem całe ziarno i wyczyściłem dokładnie całą sekcję sprężarką niestety nic to nie dało. Dzisiaj przyszedł do mnie nowy czujnik, po wymianie problem nadal nie ustaje, siewnik sieje tak jak powinien a komputer nadal alarmuje o awarii w jednej sekcji. Miał ktoś kiedyś podobny problem? czy to możliwe że nowy czujnik jest zepsuty czy przyczyna może być gdzie indziej? dodam jeszcze, że cała instalacja była sprawdzana i nie ma żadnych przetarć ani nic. Bardzo proszę o pomoc! 
    • Przez neopuma
      Witam potrzebuje wymiary osłon oraz rynien do próby kręconej do poznaniaka starego typu tj 82r bez docisku redlic na kolach 16x4.00 pomocne będą też zdjecia nak mocowane są rynny do próby kręconej
    • Przez rolnikk70
      Witam zastanawiam się nad Nowym siewnikiem uprawowo siewnym nadbudowanym z broną aktywną marki kongskilde Masterlain. Jakieś opinie na ich temat? Dodam że siewnik musi być nowy ponieważ będzie brany na Młodego Rolnika.
    • Przez BaRtEk7710
      Witam poprosił bym o opinię tych dwóch rodzaij  gumowych kułek

• Przez Piters182
      Witam, stoję przed wyborem siewnika. Mam pytanie odnośnie znaczników bocznych. Słysze rożne opinnie, jedni mówią że potrzebna rzecz, a inni mówią że to głupota jest, bo koło ciągnika się puszcza przy zasianym i jest ok, i nie potrzebny jakiś znacznik.