Skocz do zawartości
tomi382

Prędkość na poszczególnych biegach proxima

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomi382    99

J/w czy macie zestawienie jak wyglada prędkość maksymalna na poszczególnych biegach? Ciekawy jestem różnicy w przełożeniach między wolną, a szybką skrzynia w proximie. Skrzynia 12x12

ZYLA    375

Zestawienie takie jest w instrukcji obsługi. Bardzo ważną zmienną jest też rozmiar opon, której nie podałeś.

tomi382    99

13.6 r24 przód i 16.9 r34 tył. Nie mam instrukcji

Edytowano przez tomi382

Wiadomość z agroFakt.pl

ZYLA    375

Niee. Pobierz instrukcje dla modelu który masz (będziesz miał). Są ogólnodostępne w sieci. Bo co z tego że Ci podam, skoro moja jest z 2011 i do tej pory mogło się pozmieniać.

Edytowano przez ZYLA

tomi382    99

Mam troszkę czasu do kupna i rozważam różne opcje. Ciekawi mnie jak skrzynia 40km/h sprawdzi sie w pracach polowych.
W instrukcji znalezionej.w necie jest skrzynia 2 zakresie po 6 biegów. Jest to instrukcja z 2012r. Teraz montuja skrzynie 3 zakresowa po 4 biegi tak? A wiec Prosze o skan aktualnej instrukcji. Dzięki :)

Edytowano przez tomi382

DjFarmerr    90

Nie w zwyklej proxie nadal jest 6ka z rewersem. 4ka skrzynia w plusie i powerce i reduktor taki sam jak w 6ce tylko dochodzą półbiegi

tomi382    99

Zyla spokojnie. Czytałem to tylko bylem pewien ze.nowe proxy mają 4 biegi główne i 3 zakresy jak w Majorze. Dobrze że kolega wyżej wyjaśnił sytuację.
Wg instrukcji na oponach j/w różnica w prędkości między szybką A wolną skrzynią wynosi 5km/h. Czyli szkoda dopłacać

Edytowano przez tomi382

leszekd    91

Wolna skrzynia czyli 30 na godzinę to ślimak nie ciągnik. Realnie na wolnej jedziesz 25 albo mniej bo aby jechać 30 musisz piłować pełny gaz. Skrzynia 40 w power normalnie daje 32-34 na liczniku ile w rzeczywistości nie mierzyłem. Jak wsiądę  na 72 11 wydaje się że stoi w miejscu. 

tomi382    99

wg instrukcji przy 16.9 r34 osiąga 35km/h a w wolnej skrzyni 30km/h. 5km/h=5000zł netto masakra

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzysiekwm90
      opinie na temat ciągnika

piście

• Przez krzysztofz14
      Witam
      Posiadam zetora 11441 od dwóch lat.Silnik słabo reagował na pedał gazu poniżej 1500 obr/min ale znalazłem na to sposób.
      Wszystkiemu winna rurka od kolektora wydechowego do ssącego.
      Ten wynalazek powoduje turbodziurę .Przy niskich obrotach w kolektorze wydechowym jest małe ciśnienie by poruszyć turbinę
      dodatkowo obniżone przez wspomnianą rurkę. Ciągnik dymi czarnym dymem i nie wchodzi na obroty.Najlepiej byłoby zaślepić ?ą rurkę ?
    • Przez Kamil1025
      Witam posiadam forterke jak w temacie i mam problem z klimatyzacją. Byłem dzisiaj nabić klime i wszystko ładnie pięknie chłodzi już wyjeżdżam od gościa a tu zaczął piszczeć pasek bo stanęła klimatyzacja. I moje pytanie brzmi czy jest możliwość regeneracji czegoś takiego? Gość mówił że się pewnie zatarla bo była włączona bez gazu i dlatego. A nowa kosztuje około 2k, także nwm co robić a może pasuje od czegoś innego np auta bez większych przeróbek? Z góry dzięki za odp. 
    • Przez robertrolnik27
      Witam, rok temu wymieniałem sprzęgło w zetorze forterra 11441 teraz czuje że się ślizga jaka może byc tego przyczyna? Nie ma tam żadnej regulacji? 
    • Przez kubeix
      Witam, 
      Posiadam Zetora forterre 11441 z 2005 roku, i chciałbym się dowiedzieć co to za urządzenia przy turbine oznaczone 1 i 2 na zdjęciu. 
      A drugie pytanie z której a strony lepiej zaślepić tą rurkę od egr'u, tzn. przy kolektorze wydechowym czy ssawnym. 
      Z góry dzięki za odpowiedź. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.