Skocz do zawartości
MrRadny69

Steyr 9145 nie jedzie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Steyr
MrRadny69    1

Mam problem z ciagnikiem Steyr 9145. Ciagnik nie jedzie ani do przodu ani do tyłu.

Potrzebny mechanik - elektromechanik.

Centralna Polska - okolice Grójca.

mariusz(ZDUN)    191

siedlce zapraszam

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tomek1079
      Witam
      Podczas zjazdu z pola zobaczyłem iż pomimo wyłączonego przedniego napędu kontrolka ciągle się świeci, ale napęd nie jest załączony. Pomimo gaszenia i zapalania nic nie pomaga. W pamięci błędów dostatecznym w licznikach (nie mylić z serwisowym) nie ma żadnych błędów. Zwarcie w licznikach czy tez sygnalizowanie jakiegoś błędu???? Zanim zacznę rozbierać liczniki proszę o podpowiedź 

• Przez Lukasz16
      Chciałbym się dowiedzieć coś o tej marce. Piszcie!
      :rolleyes:

• Przez Kowal1994
      Poszukuje takiego modelu ciągnika na części chodzi mi dokladnie o elementy skrzyni biegów. Dodaje zdjęcie tabliczki może jeszcze inny model mial taki sam typ skrzyni

• Przez Didi
      Witam
      Potrzebowalbym numerów katalogowych filtrów oleju skrzyni biegów i hydrauliki dla ciagnika Steyr 9095MT
      byłbym wdzieczny jesli ktos by podal..
      z góry dziekuje:)
    • Przez Kaxi3512
      Witam od pewnego czasu zauważyłem że w moim ciągniku gdy skręcam kierownicą w obie strony to coś jakby blokowało kierownice gdy skręcam na maksa już przy samym końcu co mogło sie stać licze na odp

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.