Skocz do zawartości
News
DJ_90

Sprzedam pług obrotowy 3 skibowy Rabewerk

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Student94
      Witam zakupiliśmy niedawno z ojcem Case 4230 i zastanawiamy się nad zakupem pługa do niego. Obecnie jest stary grudziądz 3 i piatka podorywkowy. Przeglądając forum doszliśmy do dwóch koncepcji nowy polski lub zachodni uzywany ew obrotówka. Szerokość to 4x40. Budżet to ok 5 kawałów. Natrafiłem w poszukiwaniach na staltecha u006 i awemaka dużego z odkładnicą śrubową, ich cena jest zbliżona około 4000zł. Miał ktoś z tym do czynienia?? A co do obrotówki to chcąc coś konkretnego dorwac to trzeba wydac kilka tysięcy więcej. Za każda odpowiedź z góry dzięki
    • Przez Grz3g0rz
      Witam,
      mam na sprzedaż pług Niemeyer Volly-Mat 3+1:http://olx.pl/oferta/sprzedam-plug-niemeyer-volly-mat-3-1-CID757-IDbIHp1.html#1125500939
      Szczerze polecam, przepracował u mnie prawie 20 lat, sprzedaję z powodu kupna większego, również z firmy Niemeyer
    • Przez Qba1
      Dzień dobry!

Nasza firma jest dealerem firmy Lemken. Obecnie mamy bardzo dobrą ofertę na kilka pługów, które zostały nam z jesieni 2015!

1. Popokazowy (15ha) Europal 7x4+1 L 100, odświeżony!
               - Siłownik liniowania
               - Pięć skib
               - ścinacze skib
               - zabezpieczenie non stop
               - odkładnice pełne

2. Europal 6x4 L 100
               - odkładnice ażurowe
               - 4 skiby z możliwością dołożenia 5
               - ścinacze skib

3. Europal 6x4 L 100
               - odkładnice pełne
               - 4 skiby z możliwością dołożenia 5
               - ścinacze skib

W przypadku jakichkolwiek pytań, bądź dokładnej specyfikacji oraz zdjęć, proszę o kontakt tel. 500401523 lub na priv. Przedstawię wtedy oferty.

Mamy również bronę talerzową rocznik 2015 nowa, Rubin 9/300U z podwójnym wałem rurowo-strunowym DRF 400/400 oraz ekranami bocznymi.

• Przez MateuszZajczkowski
      Hej, mam taki problem z wybraniem pługa dla mnie.... Szukam pługu 2+1 obrotowy i  nie wiem na jaki się zdecydować. W internetach jest strasznie dużo marek i już zgłupiałem ;( Znalazłem UNIE IBIS M, cooo o nim sądzicie?! 
    • Przez postwiorka
      Witam, tak jak w temacie co sądzicie o takim pługu do ferdka na średnich glebach 3-4 klasa ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.