Skocz do zawartości
ceston

Pompa hydrauliczna

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pompa
ceston    2

Mój problem polega na tym ze od wczoraj zgrzyta mi przy podnoszeniu i opuszczeniu talerzowki. Talerzowka jest na kołach wiec podnosze i opuszczam przez waz hydrauliczny. Sprawdził em ze zgrzytanie jest z pompy hydraulicznej. Dzis ja zdjalem ale zębatki nie wyglądają na starte. Czy jest tam jakieś łożysko i czy moze ono być problemem.

ceston    2

Zlozylem ja spowrotem poprawilem uszczelki i teraz niespodzianka. Pompa sie kręci a oleju nie daje. Nawet podnośnik nie działa.

MF675ursus    168

Super. Napewno otrzymasz pomoc, skoro nawet nie chciało Ci się napisać o jaki ciągnik chodzi

Wiadomość z agroFakt.pl

ceston    2

Mój błąd z pośpiechu chodzi o MF 1014. Teraz to wygląda jakby ciśnienia nie dawało bo po poluzowaniu nakretki obok rozdzielacza olej tylko lekko spływa a powinien tryskac

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Cytus
      Witam mam pytanie czy ktos posiada instrukcje po polsku jak naprawoc podnosnik mf 135?
    • Przez matdom123
      witam
      Potrzebuję schematu układu paliwowego wysokiego ciśnienia mf 3080 6 cylindrowego 
    • Przez koyack
      Witam. Przeglądając forum natrafiłem na bardzo wiele opinie na temat firmy agroelektronix ale niestety nigdzie nie ma kontaktu do niej. Może któryś z forumowiczów miał by namiary na ta firme? Był bym bardzi wdzięczny. Bądź na innego dobrego elektronika. Gdyż mam problem prawdopodobnie z modułem Ale potrzebuje porozmawiać z kimś mądrzejszym.  Będę wdzięczny za każdą pomoc. 
    • Przez farmer32
      Witam, mam pytanko odnośnie MF-a 5435. Nie wiem co jest grane, ale traci moc np, gdy ciągnie pusta przyczepę.. Może ktoś coś??
    • Przez DF1
      Witam wszystkich.
      Właśnie stoję przed wyborem zakupu ciągnika. Po ostatecznej selekcji zostały mi: Massey ferguson 7715EF oraz Valtra T144V z podłokietnikiem Smart Toutch. Oba w podobnej mocy, cenowo zbliżone ( w okolicach 335 tyś netto )
      Co byście wybrali ? Dodam, że Valtra ma nowy podłokietnik smart toutch z dotykowym ekranem ( coś w rodzaju dużego smarfona ) i tego troszkę się obawiam. Tak jak ze smartonem - działa jak jest w miarę nowy ale po dwóch, trzech latach to już nie jest to samo co na początku. 
      A tu ciągnik ma służyć 20lat a nie 2 czy 3 
      Będę wdzięczny za każdą opinię

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.