Skocz do zawartości
MF255\

Mf255 podnosi i opuszcza na tuz

Polecane posty

MF255\    0

Witam mam taki problem gdy podnośnik jest w górze sam sobie opuszcza (faluje) a później podnosi w szczególności gdy doda się gazu co jest uciążliwe na uwrociach, z opuszczoną maszyną nie ma problemu tylko gdy maszyna jest w górze. Miał ktoś może podobny problem? Z góry dziękuję.

waldek617    0

hym nie szczelnośc na cylindrze lub na przewodzie cylinder rozdzielacz . lub zawór bezpieczeństwa sie otwiera lub rozdzielacz do regeneracji w ostatecznosci

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Krzys375
      Witam
      Potrzebuje pomocy przy naprawie.
      Przed naprawą podnośnik działał co wymieniałe i dlaczego:
      Korpus regulacji i dwa wałki od regulacji obudwu rączek od podnośnika.
      Zdjąłem cały dekiel od skrzyni pod siedzeniem aby wymienic korpus regulacji.
      Po założeniu części i złożeniu wszystkiego do kupy po odpaleniu ciagnika podnośnik startuje od razu do góry mimo ustawienia do opuszczania. Obydwiema dzwigniami krecilem juz we wszystkie mozliwe strony. Ruszajac kazda z oddziela cos tam zawsze sie eusza przesuwa 
      Odkręciłem dekiel boczny od skrzyni po prawej stronie i widzę że dzwigienka trafiła we widełki widać na zdjeciu przy regulacji jedną z dzwigieniek wciska się ten chyba to zawor w dół ten co są te widełki. Regulując dzwignią pierwszą od siedzenia po opuszczeniu w dół słuchać tak jak by pompa przestawała pompować olej po podniesieniu słychać że pompuje.
      jeszcze kwestia długiego płaskownika jak on powinien prawidłowo byc???
      Aktualnie ciegna sa uniesione
      Prosze zerknąć na zdjecia
      Moze chcial by ktos pomoc przez telefon wytlumaczyc? Nr podam na priv

• Przez Andre8989
      Witam! Mam problem z podnośnikiem w same explorer 90 2001r. wolno podnosi ramiona niezależnie od obrotów opadają normalnie, podczas podnoszenia silnik bardzo ciężko pracuje. Same ma rozdzielacz od hydrauliki zewnętrznej na zewnątrz i z niego wchodzi przewód do plecaka. Miał może ktoś podobny problem? 
    • Przez Mikołaj
      Witam problem jest z podnośnikiem gdy mam podpięty np pług do podnośnik drga podskakuje a gdy zgasze ciągnik to opandnie, 
    • Przez michal022
      Hej. Zakupiłem ostatnio John deere 6230. Robiłem ostatnio 4 ha agregatem i po pracy okazuje się że nie działaja przyciski boczne podnośnika. Suwakiem da sie podnosić i opuszczać ale boczne przyciski za nic nie chca działać. Proszę o pomoc
    • Przez michal7536
      Wczoraj podczas jazdy przestał działać mi obrotomierz, prędkość poniżej pokazywało, a zamiast obrotów były wyświetlone motogodziny i wciskając tą manetkę od wycieraczek mogłem zmienić jedynie na motogodziny które można resetować. Pojeździłem tak kilkanaście minut i nagle pojawiły się obroty i wszystko było ok. Dzisiaj w południe odpaliłem go, podniosłem agregat i znowu to samo, ale dodatkowo przestał działać podnośnik, na wyświetlaczu nic się nie pokazuje oraz zapaliła się kontrolka od akumulatora, ktoś ma jakiś pomysł, czego to wina jest ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.