Padykilos

Fortschritt 323 problem z podnośnikiem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Padykilos    4

Witam. Mam problem z podnośnikiem. Po podniesieniu i opuszczeniu ramion, samoczynnie się podnoszą. Podczas gdy sie unoszą można je zatrzymać tylko przy użyciu tej samej dźwigni. Z obydwu stron dźwigni do znajdują się dwa "druty", które wyglądają na obcięte lub urwane. Poniżej dodaje zdjęcie. Czy miał ktoś z was taki problem ? Czy może jednak tak ma być?

post-17841-0-71483400-1505329996_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

A tylne 2 wajchy co ida wzdłuż tych wajch od podnosnika itp co do końca przesuniete? w Prawa strone? Patrząc na zdjęciu to one na gorze sa :)


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padykilos    4

kolego na zaworze masz zmienione

Kolego na jakim zaworze, w którym miejscu ?

A tylne 2 wajchy co ida wzdłuż tych wajch od podnosnika itp co do końca przesuniete? w Prawa strone? Patrząc na zdjęciu to one na gorze sa :)

A jak maja być ? Maja być "zablokowane" w jakiejś pozycji ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

jak siedzisz i sa dwie wajchy to powinne być przesuniete do konca w prawo. powinno być ok.


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3822

Te wajchy były od zaczepy polowego.Tak jak kolega pisze muszą być do góry pod warunkiem że masz całe ciegna od nich. Jeżeli sa urwane to z boku rodzielacza jest taki od nich uchwyt który żeby było ok powinien być w górnym położeniu. Zawór ten taki okrągły wciśnij i przekrec w prawo wtedy będzie ok. A tak przy okazji mam na części skrzynię biegów, zwolnice oraz podnosnik do ZT323 sprzedam w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez fortschritt323
      witam mam broblem z instalacją w fortschritt zt 323 a dokładnie z deską rozdzielczą czy mógłby ktoś mi wysłać kolor kabla zasilającego deskę rozdzielczą i zdięcie  gdzie on wchodzi
    • Przez adamkucharski_128298
      witam cieknie mi olej z tylnego podnośnika w deutz fahr 4.50,zuważyłem luz na tulejach i musze je wymienić,powiedzcie proszę jak sie do tego zabrac
    • Przez Mikro
      Witam mam problem z podnośnikiem... stojąc dziś na światłach podnośnik opadł mi musiałem go jeszcze raz podnieść gdy za jechałem do domu podnośnik nie chce o paść a podnosi normalnie ktoś wie czego to przyczyna ?
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj