Polecane posty

dawid1983    1

witam mam taki problem na niskich obrotach silnika zalcza sie na krotko kontrolka cisnienia oleju skrzyni  i zalancza sie automatycznie naped i potym kontrolka pozniej sie nie zalancza od cisnienia i jest zalaczony tylko caly czas naped  prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

masło maślane poszukaj mechanika niech ci go pomierzy


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid1983    1

W trakcie jazdy gdy chce zredukowac biegi i ciagnik na wolnych obrotach pracuje to wtedy mrugnie miraz ta kontrolka i zalancza sie naped

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

zapytam tu - ta chwila to 4 sekundy? Gasną kontrolki żółw zając? Jak tak to mi to wygląda na problem z czujnikiem obrotów silnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid1983    1

Kontrolki dzialaja poprawnie tylko w czssie jazdy kontrolka zapala sie na chwile izalancza mi naped
A ten czujni moze powodowac spadek cisnienia a jeszcze jedno przy predkosci 13 km rozlancza naped ale on caly czas ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

działa ok tylko elektrozawór moim zdaniem wymaga troski...
trzpień wewnętrzny elektrozaworu ma pracować bez przeszkód i na sprężynce a otwór i cały zawór wewnątrz musi być bez czarnego syfu. Płucząc go będziesz widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid1983    1

Ok dzieki jutro wymyje go tylko w czym go wymyc w benzynie czy w ropie
A jeszcze jedno jak go wyjme to go mam wymyc chodzi mi oto zeby nic w nim nie rozkrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

zdejmujesz cewkę i wykręcasz trzpień. Czyszczenie to zabawa bo jest to nierozbieralne. Ja używałem płynu do sprzęgieł WD 40 bo słomka pasuje do otworka. Trzeba pompować tym tłoczkiem i dużo cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

No i urwał..........


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid1983    1

dzisiaj w wolnej chwili wykrecilem te elektrozawory od   dolu do gory  i kolega mial racje wszystkie byly zasywione a jeden bodajze od napedu lub blogady  po wyczyszczeniu zacina sie raz lapie raz nie wiec wkrecilem go  na samom gore 1 i po przejasce nie zalancza sie kontrolka od cisnienia  czyli ten zawor ktory sie zacina to do wymiany tylko niewim od czego on jest na samej gorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj