Skocz do zawartości
rbit

Owijarka Altro ZS-50/75

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Owijarka
rbit    0

Czy posiada ktoś owijarkę jak w temacie i jak się ona sprawuje? Można taką nabyć za 5400 brutto i w tej cenie stawiacz bel. Czy warto?

ThePerkins    44

Kupiłem z pierwszych rzutów( nr fabry 200 coś) , jak na razie bez zarzutów lecz popsuł mi się magnes

Skoczek1994    31
Napisano (edytowany)

Ja mam to samo tylko w innym kolorze tzn. langrena, i póki co nie mam zastrzeżeń. Cena myślę że dość dobra, ja dałem 4800 bez stawiacza, bo i tak się ładowaczem ustawia także zbędny wydatek. Takze jeśli tobie jest niepotrzebny to również możesz go sobie darować, bo zapotrzebowanie na nie jest coraz miejsze, także ciężko będzie go komuś odsprzedać.

Edytowano przez Skoczek1994

Wiadomość z agroFakt.pl

szymon09875    94

Panowie kupowal ktoś ostatnio nowa owijarkę altro ? Kuzyn kupil i podajnik do folii musi mieć zalozony z prawej strony bo z lewej haczy o dzwignie od blokowania stolu. Sąsiad ma już chyba z 7 lat tej firmy owijarkę i u niego jest zalozony normalnie z lewej i nic nie przeszkadza. Po prawej nie robi różnicy w owijaniu ale tak z ciekawości pytam :)

Janek1988    0

Posiadam taką owijarkę, dużo czasu włożyłem w naprawę ale to przez operatora. Od momentu kiedy sam jestem operatorem jest mniej wadliwa :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się