Skocz do zawartości

Polecane posty

Ibrahim    1

Mam problem z ubywającym olejem z przedniego napędu (stary typ, zetorowski). Co nie doleje nowego, to zaraz ucieka. Wiecie czym może być to spowodowane? Przez pewien czas nie zauważyłem tego problemu i pracowałem masę czasu bez oleju. Jak sądzici co będzie do naprawy? Jaka część przeważnie się w takich wypadkach niszczy?

corrado    341

W którym miejscu cieknie?

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Wiadomość z agroFakt.pl

Ibrahim    1

Stąd ucieka olej... Dodam, że raz na jakiś czas muszę dokręcać cztery śruby które są w zaznaczonym obszarze (te dolne).

post-184802-0-63498000-1506169170_thumb.jpg

Edytowano przez Ibrahim

bears    149

Trzeba rozbierać, i wymieniać uszczelniacze. Przygotuj się również na wymianę łożysk.

daron64    256

Łożyska można, zależy w jakim stanie. Jak już rozbierze to dla spokoju można wymienić.
Cieknie tam gdzie zaznaczyłeś od strony koła, czy z przeciwnej? Jeszcze może być wałek do wymiany jak go już przeszlifowalo. No i simmerringi. Jak już będzie rozebrane to po kolei wymienić i spokój.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ManiekOpolskie
      Dzień dobry
      Chciałbym się zapytać czy ktoś z państwa mógłby podesłać katalog z ciągnika DEUTZ FAHR DX 6.30. Dokladnie chodzi mi o przednią oś.
      Proszę o szybki kontakt
    • Przez banar1
      Witam wszystkich,
      mam problem z załączaniem przedniego napędu w Same silver 95. Gdy ciągnik ma zimny olej to przedni napęd włącza sie bez problemu za każdym razem, ale gdy już troche pojeżdże i olej troche się zagrzeje to przeni napęd nie chce się włączyć, dodam że włączanie mam w guziku na elektrozaworze. Proszę o porade co może być przyczyną.
    • Przez pulek227
      Witam,
      mam Internacional 955 bez przedniego napedu.
      Czy jest mozliwosc zalozenia do niego przedniego napedu?
      Wiem ze sa wersje z przednim.
      Czy da sie jakos sprawdzic czy w moim jest mozliwosc zalozenia napedu?
      pod siedzeniem po lewej stronie mam wajche ktora nie wiem do czego sluzy ale wyglada jakby byla do zalacznia napedu.
      i jezeli jest taka mozliwosc to moze ktos podrzuci firme co sie specjalizuje w zakladaniu przednich napedow
    • Przez KrystianPodgrski
      Witam! Mam problem z przednim napędem w mojej 311. Kupiłem ją jakieś 4 miesiące temu i już wtedy przód nie działał. Po rozebraniu przystawki zdiagnozowałem ,że to tarczki. Zamówiłem wymieniłem ale coś mi tam i tak nie pasowało, ale tak złożyłem. Wyregulowałem te cięgienko tak aby było tak mocno rozkręcone by dało rady zaciągnąć wajchę załączania przedniego napędu. Tak zostawiłem, naprawdę ciężko się ja załączało, myślałem że będzie to bardzo dobrze. Przy orce wydawało mi się że działa dobrze, ale  wydawało się gdy dostał większy opór zaczyna śmierdzieć z przystawki i strasznie się ona nagrzewa. Miał ktoś problem z przednim napędem albo ma może schemat, może czegoś brakuje w przystawce tam... Pozdrawiam i w załączniku dodaje zdjęcie mojej 311. 

• Przez Freeman10
      Witam. Proszę o pomoc w zlokalizowaniu wycieku oleju. Wyciek jest na tyle duży, że wyklucza jakąkolwiek pracę. 
        image share   adult image

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.