Skocz do zawartości
Aga_Foto

Wycieczka do gospodarstwa...?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wycieczka
Aga_Foto    98

Witam!
Nie wiem czy wsadzam to do dobrej kategorii,proszę o ewentualne poprawki.

ŚLĄSK I OKOLICE!

Jest tutaj jakiś rolnik, który dałby możliwość odwiedzenia gospodarstwa? Pokazania, opowiedzenia o zabiegach wykonywanych przy zwierzętach gospodarskich ?

III rok techników weterynarii (same przemiłe kobitki :D) poszukuje możliwości odwiedzenia gospodarstwa w ramach przedmiotu "zabiegi weterynaryjne".
Zapewniamy sterylny ubiór (jednorazowe fartuchy "wyjazdowe").

Propozycje proszę kierować w wiadomości prywatnej:-)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam.Uczę się przyzwoicie,zamierzam iść do technikum rolinczego w Bojanowie.W zeszłym roku było na 15 miejsc 20 chętnych.Na koniec roku będę miał najprawdopodobniej średnią 3,5-3,8 jaką miałbym szansę się dostać?
    • Przez gabe
      Witam, pytanie może trochę z innej bajki, ale dotyczące w pewnym stopniu szkoły. Uczęszczam do szkoły chemicznej i dostałem stypendium, a moim głównym celem jest badanie właściwości, składu itp itd nawozów fosforowych. Problem w tym, że obszukałem wszystkie sklepy, internet i jedyny nawóz fosforowy, który mi się udało znaleźć był superfosfat wzbogacany wapnem. I tu się nasuwa moje pytanie - mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie mogę takie nawozy nabyć? Uprzedzam, że mają to być niewielkie ilości (1-2kg).
      Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi
    • Przez kamil96
      Witam wszystkich przyszłych i obecnych rolników 

Założyłem ten temat z myślą po to aby wszyscy którzy mają zamiar zdawać egzamin zawodowy w postaci pisemnej i praktycznej mogli się zgromadzić w jednym miejscu.
      Nie ukrywam, że też będę zdawał ten egzamin w tym roku który odbędzie się na przełomie maja-lipca.
      A więc jak u was wyglądają przygotowania do tego egzaminu czy poprzez rozwiązywanie testów z poszczególnych przedmiotów zawodowych bo właśnie w mojej szkole tak to wygląda.

• Przez BartoszWitusik
      Mam pytanie o technikum rolnicze w brzostku (klecie)
      Czy polecacie tą szkołę
      czy trudno jest się tam dostać ?
    • Przez wisnicoh122
      Pisze ktoś w tym roku kwalifikację R16? Jakieś typy co mogłoby być? Jakich zadań jeszcze nie było?