Skocz do zawartości
tre_k

Zetor 6718 Wyciek z pompy paliwa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
Uziu92    2073

to pompka paliwowa, pewnie pod tym pokrętłem jest jakaś uszczelka lub oring

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dawid777
      Mam zetora 7211 i ciągam nim talerzówke 21 talerzy 2.2m. Pole wygląda ładnie ale zaatakował je perz, straszny perz. A jest nierówno jak po wojnie. Chce kupić kultywator ścierniskowy 9 łap lemken lub rabehart czy jakoś tak, ale boje się że nie pociągnie. I jestem ciekaw jak wychodzi pole po takim agregacie bardzo bym prosił może jakąś fote?
    • Przez center
      Hey,
      Kto mi podpowie skąd ten wyciek w zetorze 7211?  czy to olej czy płyn ? pod ciągnikiem na kapane.  Ubywa mi płynu hamulcowego ale prawy cylinderek nowy i przewód reszta sucho, lewy przewód suchy... Pod spodem  prawa strona skrzyni mokra i spód. miedzy mostem a skrzynią.. z góry dekiel suchy, tylko dołek  przy dźwigniach terenowe szosowe mokry. Czy może to cieknąć z dźwigienek bo jest na nich luz ?

Pozdrawiam!

• Przez norgeg75
      Witam.
      Posiadam Zetor 5711C.
      Naprawiam elektrykę. Przyszedł czas na kierunkowskazy. Mam ciekawy przełącznik kierunkowskazów. Podobny do tego z rysunku 

Czy ktoś wie jak go podłączyć?

Może wie ktoś jak są opisane wyprowadzenia.

Pozdrawiam Grzegorz

• Przez BARTOLA
      witam niedawno kupiłem zetora 7011 i chciałbym sie dowiedziec jak sprawdzac olej w skrzyni biegów zeby pomiar był prawidłowy gdy sprawdzam poziom oleju nalezy wkrecic korek z miarka do skrzyni a nastepnie wykręcić i wtedy patrzec czy tylko włozyc bez wkręcania korka i wtedy sprawdzac?
    • Przez michal7913
      Witam
      W moim Zetorze posiadam nieoryginalne ciegła dolne, ba nie są one nawet takie same. 
      Czy mógł by mi ktoś podać wymiar, podrzucić zdjęcie jak to powinno wyglądać ?

Z góry dziękuje i pozdrawiam Michał

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.